Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 744 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Medium Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Terrazzo
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Travertine II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Waves II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 380 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 630 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 940 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
142,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Doniczki zestaw Terrazzo
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 26 cm, wysokość 28 cm
(53)
W magazynie
331 zł
165,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Chess
2 szt., metalowe
W magazynie
317 zł
z kodem
396 zł bez kodu
198 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Doniczki zestaw Terrazzo
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 30 cm, wysokość 16 cm
(33)
W magazynie
409 zł
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Obrazy zestaw Gallery
60x80 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(8)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kay Bojesen Denmark
Figurki zestaw Lovebirds
2 szt., z drewna dębowego, 5x9,5 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
247 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Bowerbird
19x24 cm, drewniana, biała/beżowa, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Glassalen
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Block
Cyfrowy, 15x7 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Game Over
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z mikropluszu, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Wazon Auri
Metalowy, jasnoszary, ø 20 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, żółta, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw White
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, białe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(6)
Dostawa od 19.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Faustine
Z mikrowłókna, biały/szary, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alex
Do kontaktu, wbijana, plastikowa, brązowa, ø 30 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(49)
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 4x11,5 cm, wysokość 7 cm
(36)
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Powder
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoróżowe/beżowe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(8)
Dostawa od 19.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Slow Coffee
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Lustro Flora
Ścienne, 69x60 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Kinkiet dziecięcy Mouse
Niebieski, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 32x10x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Zabawka pluszowa Noah
Rekomendowany wiek 0+ lat, wysokość 64 cm, długość 27 cm
Dostawa od 19.10.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Deco
Ręcznie wykonany, szklany, pomarańczowy, 8x18 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
251,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 200x220 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Lustro dziecięce Moony
Ø 40 cm, wysokość 1 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska dekoracyjna Organic
Marmurowa, 12,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, szara, 200x220 cm
(15)
Dostawa od 26.10.2026
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
...
37
Załaduj więcej