Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 885 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, brązowe, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnozielone, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 90x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, różowe, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, szare, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Szklanki zestaw
2 szt., 220 ml
(1)
Dostawa od 20.10.2026
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, brązowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie/szare, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielone/niebieskie, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Świeczniki zestaw Calma
2 szt., szklane/betonowe
(4)
Dostawa od 27.10.2026
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe/beżowe, 40x55 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Design Letters
Ścierki zestaw
2 szt., beżowe, 40x60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Daniela
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/brązowe, 40x55 cm
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maya
3 szt., 360 ml, ceramiczne, do latte
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw Taulo
2 szt., z bawełny organicznej, białe/niebieskie, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 250 ml, do szampana
(4)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Abeille
4 szt., 230 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw White
2 szt., lniane, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Luna
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Watercolour
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Parisienne
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
63,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, bordowe/szarobeżowe, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Faella
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(3)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, pomarańczowe/beżowe, 40x55 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowe, 20x20 cm
(1)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., koniakowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw
2 szt., białe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
129 zł
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Fresh
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Posy
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
...
102
Załaduj więcej