Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 885 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(278)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 220 ml, do wina
(308)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
33,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Abstract leaves
4 szt., tekstylne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 50x90 cm
(152)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137,99 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 240 ml, do szampana
(148)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Kubki zestaw Bridge
4 szt., 350 ml, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiano
3 szt., kamionkowe
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
MSV
Lustra
3 szt., ścienne, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, 50x90 cm
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 50x90 cm
(200)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 50x90 cm
(292)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/niebieskie, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw
6 szt., 50 ml, do wódki
(13)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 50x90 cm
(398)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
35,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(32)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, antracytowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, bordowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Maty stołowe zestaw Indi
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, białe, 50x100 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 50x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoniebieskie, 50x100 cm
(3)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 50x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Face
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Leaves
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(29)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, różowe, 50x100 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 450 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 560 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Obrazy zestaw
30x40 cm, 4 szt., drukowane, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
WMF
Szklanki zestaw Kineo
4 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Sea Garden
3 szt., jasnożółte, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
39,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 300 ml, do wina
(116)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Calliope
6 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
40,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 250 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(215)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
102
Załaduj więcej