Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 743 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(1)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Stay Warm
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Missy
500 ml, ceramiczny, różowy
Dostawa od 21.10.2026
311 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Edge
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Maricala
Ręcznie malowany, kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 27 cm
(3)
W magazynie
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Rise
Ø 40 cm, wysokość 109 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Silvio
Kamionkowy, kremowy/w kolorze srebra, ø 20 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Breeze
Ø 40 cm, wysokość 138 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Cestina
2 szt., ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 35 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Kanji
Szklany, pomarańczowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Sway
Kamionkowa, ø 24 cm
W magazynie
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Arm
Czarna, z żywicy polimerowej, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 15x15x64 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Holmegaard
Dekanter Perfection
2,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Grand Cru
1 l, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 940 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
142,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 380 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Grand Cru
1 l, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 630 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, szarobeżowa, 240x260 cm
(4)
W magazynie
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Lustro Ume
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 19 cm
(1)
W magazynie
397 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Shangdong
1 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
Dostawa od 26.10.2026
263 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(164)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bizzotto
Parasol ogrodowy Kalife
Szarobrązowy, z funkcją przechyłu/bez stojaka w zestawie, okrągły, ø 270 cm, wysokość 235 cm
Dostawa od 22.10.2026
339 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Parasol ogrodowy Palinuro
Beżowy, z funkcją przechyłu/bez stojaka w zestawie, okrągły, ø 300 cm, wysokość 246 cm
Dostawa od 22.10.2026
474 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Stolik ogrodowy Taylor
Aluminiowy, składany, 43x44 cm, wysokość 36 cm
Dostawa od 22.10.2026
454 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Vipack
Przewijak Eva
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 53 cm, wysokość 15 cm, głębokość 72 cm
Dostawa od 19.10.2026
330,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Przewijak Swingo
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 53 cm, wysokość 15 cm, głębokość 72 cm
Dostawa od 19.10.2026
336 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Przewijak Sezane
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm
Dostawa od 19.10.2026
353 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Leaf
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, strukturalna, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Wild Flowers
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, biała/zielona, 230x220 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (3)
Bianca
Narzuta Attica Velvet
Pikowana, aksamitna, niebieska, 240x260 cm
(2)
W magazynie
385 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bianca
Pościel Contrast Trim
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, biała/beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, niebieska, 230x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, zielona, 230x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Narzuta Attica Velvet
Pikowana, aksamitna, szaroróżowa, 240x260 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
386 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Narzuta Avebury Floral
Pikowana, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
354 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Narzuta Avebury Floral
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
W magazynie
350 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Keter
Doniczka Deco Square
Samonawadniająca, plastikowa, z otworem drenażowym , wysokość 45,5 cm
(3)
W magazynie
370 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Keter
Doniczka Deco Rectangle
Samonawadniająca, plastikowa, z otworem drenażowym , wysokość 45,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
483,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koc Studio
Beżowy, 130x175 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
354 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lustro Travertine
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Scala
60x40 cm
Dostawa od 30.10.2026
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
8
9
10
...
37
Załaduj więcej