Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 743 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Roba
Auto zabawkowe
Drewniane, rekomendowany wiek 3+ lat, 48x47 cm, wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, zielona/niebieska, 220x240 cm
(77)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plastia
Pojemnik do uprawy roślin Urbalive
Samonawadniający, plastikowy, z otworem drenażowym , wysokość 48 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 87 cm
(49)
Dostawa od 26.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x29 cm, wysokość 126 cm
(88)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Native Natural
Koc Merino
Wełniany, ciemnoszary, 130x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Brosa
Do kontaktu, metalowy, czarny, szerokość 8 cm, długość 40 cm, wysokość 39,5 cm
(7)
W magazynie
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Do kontaktu, drewniany, biały, szerokość 8 cm, długość 52 cm, wysokość 76,5 cm
W magazynie
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, w naturalnym kolorze, szerokość 2,5 cm, długość 21,5 cm, wysokość 17 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nattiot
Poduszka dekoracyjna Josephine
Bawełniana, szara, 60x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc Cozy
Dzianinowy, bawełniany, czarno-biały, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, szary, ø 20 cm, wysokość 25 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 20 cm, wysokość 25 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, szary, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(161)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ceramiczne, białe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, biały
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., turkusowe, 70x140 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
290,99 zł bez kodu
72,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Trace
Pikowana, szara, 200x220 cm
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesoria do kominka
Wysokość 90 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Palenisko
Ø 47 cm, wysokość 49 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(100)
W magazynie
Ostatnia sztuka
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Elena
Dwuosobowa, z prześcieradłem, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, kwiecista, beżowa, 200x220 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
339 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Lego
40x60 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 9 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Tor kulkowy Marble Run
Drewniany, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
Dostawa od 20.10.2026
309 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Drewniana, 39x59 cm, wysokość 25 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
255,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonka na doniczkę Ontop
Wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 60 cm
(7)
Dostawa od 02.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Lustro Lodur
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Akcesoria do grillowania zestaw
4 szt., ze stali nierdzewnej
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Havhav
Pikowana, beżowa, 200x220 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Pure
Pikowany, zielony, 200x220 cm
(86)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Ławka ogrodowa Barcelona
Drewniana, brązowa, szerokość 90 cm, głębokość 25 cm, wysokość 45 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Zestaw do whisky
750 ml
(67)
W magazynie
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Bella Ronde
1,2 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(98)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(69)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Canterbury
Pikowana, szara, 240x260 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
254,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 150 cm
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Sweet Town
Syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 160x240 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
z kodem
309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(234)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
12,5 l
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Łamigłówka Sudoku
Drewniana/plastikowa/kartonowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 70x140 cm
(155)
Dostawa od 04.11.2026
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
73,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 70x140 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Native Natural
Koc Merino
Wełniany, beżowy, 130x170 cm
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Atlantis
Pikowana, biała, 200x220 cm
(755)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
33
34
35
36
37
Załaduj więcej