Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 754 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Koc Ruby
Ze sztucznego futra, kremowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Ruby
Ze sztucznego futra, ciemnoszary, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Ruby
Ze sztucznego futra, brązowy, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 09.11.2026
372 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Leksand
Czerwony, z litego drewna, do kontaktu, 40x7x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Fartuch Red Gingham
Lniany, czerwony/szary
Dostawa od 19.11.2026
311 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Smart LunaSpin
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ø12x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
353 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(4)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Gingko
Budzik Octagon One LED
Cyfrowy/stołowy, 4,5x9,5 cm, wysokość 39,5 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
444 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(3)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premier Housewares
Słój na lemoniadę Savita
4,8 l
(10)
W magazynie
360 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 500 ml, do wina
(2)
Dostawa od 29.10.2026
271 zł
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Christmas Joy
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 10x16x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Elias
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 35x8x67 cm
W magazynie
374 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x8x47,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
349 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Ciemnoszary, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x8x47,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Skog
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 46x8x24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Beżowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 36x7,5x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Vind
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 57x6x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
322 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy City Living
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan dziecięcy Solar System
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Green Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Pastel Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(6)
W magazynie
484 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Pastel Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy City Living
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
292 zł
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(1)
W magazynie
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
434 zł
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
423,99 zł
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
379 zł
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
434 zł
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
350 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(2)
W magazynie
360 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
350 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Lustro Loft Harry
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
461,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
338 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 230x270 cm
Dostawa od 19.11.2026
387 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
19
20
21
...
37
Załaduj więcej