Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 911 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bawełniany, kwiecisty, różowy/szary, 137x178 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnozielona, 135x200 cm
(12)
W magazynie
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/różowa, 200x200 cm
(21)
W magazynie
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Wild Flowers
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, biała/zielona, 135x200 cm
(9)
W magazynie
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (3)
Bianca
Ręcznik kąpielowy Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, w paski, biały/niebieski, 90x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Oxford Lace
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/beżowa, 135x200 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Lion
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Park
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(44)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Cat
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 140 cm
(9)
W magazynie
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Cat
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, szary, ø 140 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 140 cm
(22)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(19)
W magazynie
104,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(9)
W magazynie
170 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
179 zł
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wiaderko na popiół z szufelką
35x33 cm, wysokość 34,5 cm
(19)
W magazynie
216 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Kobra
Metalowa, 22x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Noria
Kamionkowa, ø 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Lakey
Kamionkowa, 21,5x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 14 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Piersiówka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw do kaligrafii Quadrilobo
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw do kaligrafii Venezia
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw do kaligrafii Florentia
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
Dostawa od 14.12.2026
244,92 zł
122,46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 14.12.2026
244,92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mauro Ferretti
Taca dekoracyjna Foglia
Metalowa, 11x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Trapani
Ścienne, ø 60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Wazon Aram
Ceramiczny, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Lampion Vitu
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Lampion Anosy
Drewniany, ø 18 cm, wysokość 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 11 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Unicorn
Rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw do zabawy Gabie
Rekomendowany wiek 2+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Dziecięcy zestaw do zabawy Doctor Doran
Drewniany, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
67
68
69
...
103
Załaduj więcej