Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 943 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Parisienne
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
63,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Kwietnik
Drewniany, 22,5x33 cm, wysokość 39 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Domek dla owadów
18,5x10 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
154,99 zł
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, miętowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, miętowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, żółty, 70x133 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, w kolorze khaki, 70x133 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, żółte, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, miętowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(6)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Normu
2 szt., ręcznie wykonane, ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider-man
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(8)
W magazynie
110,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Princezny "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Light blue"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey "Hello"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Citrus Crush
Zapachowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/z nutami owocowymi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Świeca Terra Tabac
Zapachowa, o zapachu pomarańczy/o zapachu piżma/o zapachu tytoniu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Coconut Milk Mango
O zapachu wanilii/o zapachu kokosa/o zapachu mango, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
ILLUME x Bloomingville
Świeca Coconut Milk Mango
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu kokosa/o zapachu mango, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Hidden Lake
O zapachu cytryny/o zapachu zielonej trawy, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Citrus Crush
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/z nutami owocowymi, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
ILLUME x Bloomingville
Świeca Hinoki Sage
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu cyprysa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Woodfire
O zapachu ambry/o zapachu skóry/o zapachu cedru, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 21.10.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Hinoki Sage
O zapachu cytrusów/o zapachu cyprysa, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 21.10.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Driftwood
O zapachu cytryny/o zapachu morza/o zapachu ambry, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
ILLUME x Bloomingville
Świeca Fresh Sea Salt
Zapachowa, o zapachu jaśminu/o zapachu morza, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gaspard
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, wysokość 5 cm, długość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Grzechotka Fintan
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać ręcznie
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
47
48
49
...
103
Załaduj więcej