Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 886 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Woods
5 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiano
3 szt., kamionkowe
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Evelin
Bawełniana/z mieszanki wiskozy, ze świątecznym motywem, ciemnozielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Yule
2 szt., 380 ml, kamionkowe
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Sanga
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Elmir
Metalowy
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Siffer
Z żywicy polimerowej
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Arc
2 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Bisby
2 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Swirlie
2 szt., szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Faella
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(3)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Mirabel
Adwentowy, metalowy
(4)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Siffer
3 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Merry-go-round
2 szt., 380 ml, kamionkowe
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świąteczna dekoracja świetlna Wally
Na baterie, stołowa, tekstylna, biała, szerokość 12 cm, długość 14 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Betiel
3 szt., drewniane, ze świątecznym motywem
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
51 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Jolly
2 szt., 300 ml, kamionkowe
(35)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Termos dla dzieci Botanicals
Metalowy, czerwony/biały, 560 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelanowy, brzoskwiniowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 430 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 560 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu bergamotki/o zapachu żywicy, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu wanilii/o zapachu neroli, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 460 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
18,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Wazon Cone
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 29 cm
Dostawa od 23.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Do filetowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 450 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, szałwiowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Gioia
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, kwiecista, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel dziecięca Idun
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, biała/szałwiowa, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Herbs
Jednoosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, kwiecista, szałwiowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Dachshund
Wysokość 45 cm
Dostawa od 04.11.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica Waves
Akustyczna, 45x60 cm
Dostawa od 19.11.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Balls
Wysokość 45 cm
Dostawa od 04.11.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Pastel Rainbow
Wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Cloud L
Wysokość 60 cm
Dostawa od 19.11.2026
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
...
102
Załaduj więcej