Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 911 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie/szare, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielone/niebieskie, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Santos
Z bawełny z recyklingu, ciemnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, 35x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
29,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Santos
Z bawełny z recyklingu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Koc Izmir
Z bawełny z recyklingu, niebieski, 130x180 cm
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Tavira
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x60 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Sztuczna roślina Fig
40x40 cm, wysokość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Kobe
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, szara/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Świecznik Hurricane
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczne drzewko oliwne
22,5x36,5 cm, wysokość 61 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Szkatułka na biżuterię Marrakech
Tekstylna, 11x11 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Lorena Canals
Maty stołowe zestaw Handloom
2 szt., bawełniane, 38x50 cm
Dostawa od 21.10.2026
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Mapple Red
Bawełniana, czerwona, 40x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Lorena Canals
Maty stołowe zestaw Handloom
2 szt., bawełniane, 38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Mata stołowa Handloom
Bawełniana, 38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Jimmy
Bawełniana, szara, 27x34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Cooper
Bawełniana, brązowa/kremowa, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Rose
Bawełniana, różowa, 40x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Poduszka dekoracyjna Handloom
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, czarne, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Sand Storm
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Galaxy Breeze
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Stellar Ocean
Ciemnobrązowa/w ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(1)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Polar Cloud
Brązowa/w ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Star Trading
Girlanda świetlna Smart Strip
Czarna, plastikowa, LED, na USB, z wyborem koloru/sterowana pilotem, długość 300 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
The Poster Club
Plakat Flowers on Blue Table – Carla Llanos
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Spring Blossom – Isabelle Vandeplassche
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Aventurine – Emma Lawrenson
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Two Birds – Clara Schicketanz
30x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Lemon – Anna Mörner
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
The Poster Club
Plakat Kittens – Enikő Katalin Eged
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Fashion Diva 02 – Hanna Peterson
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Daisies – Carla Llanos
30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat The Togo – Hanna Peterson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
38
39
40
...
103
Załaduj więcej