Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 915 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, bordowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, szare, 150x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(10)
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Ombre Rainbow Clouds
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/różowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Festive Gnomes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy, 137x229 cm
Dostawa od 04.11.2026
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, żółte, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Koc Bow
Z mikropluszu, biały/różowy, 200x240 cm
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(5)
W magazynie
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 135x200 cm
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, niebieskie, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, szara, 230x220 cm
(29)
Dostawa od 04.11.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/różowe, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski, 137x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 230x220 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 230x220 cm
(6)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Sheep
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 200x200 cm
(126)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Dancing Fairies
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/fioletowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Farmyard Animals
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bright Football
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/zielone, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 230x220 cm
(52)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnozielona, 230x220 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 90x140 cm
(1)
W magazynie
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 230x220 cm
(52)
W magazynie
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
1
...
35
36
37
...
103
Załaduj więcej