Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 920 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, szara, 135x200 cm
(1)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/szara, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, różowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, beżowy, 132x178 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, beżowy, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Pościel Heatset Wave
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, lawendowa, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 275x275 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Isadora Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/beżowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Mermaid
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Mya Tropical Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, beżowa, 260x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Cosy Bear
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, brązowa/kremowa, z mikropluszu, 135x200 cm
(8)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Sweets and Treats
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Narzuta Folkstone Geo
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(1)
W magazynie
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Dwuosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Howdy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona/różowa, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnozielona, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, różowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
Dostawa od 04.11.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Obrus Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, żółty/szary, 132x178 cm
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Isadora Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/beżowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Koc Flint
Ze sztucznego futra, jasnoszary, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, czarna, 230x220 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/szara, 200x200 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, pomarańczowa/jasnobrązowa, 230x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 150x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Gonks
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, pomarańczowa/brązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielona, 260x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, niebieska, 260x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 230x220 cm
(105)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
1
...
32
33
34
...
103
Załaduj więcej