Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 914 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Reality
Girlanda świetlna Ember
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 600 cm
W magazynie
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją, 9,5x23x36 cm
Dostawa od 03.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Wazon Kantarel
Ceramiczny, jasnozielony, ø 22 cm, wysokość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Korkociąg Grand Cru Barware
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
138 zł
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Kubek termiczny Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, jasnoniebieski, ø 17 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 240x260 cm
(3)
W magazynie
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(9)
W magazynie
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, kremowa, 220x240 cm
(4)
W magazynie
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, szarobeżowa, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Bawełniany, w paski, brązowy/beżowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
Dostawa od 26.10.2026
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
(1)
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Leopold Vienna
Pojemnik na lód Corvina
Dostawa od 26.10.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Henan
750 ml, z sitkiem, żeliwny, w kolorze khaki
Dostawa od 26.10.2026
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Garden Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 135x200 cm
(1)
W magazynie
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Meadow Bunnies
3-częściowa, dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Garden Friends
3-częściowa, dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 200x200 cm
(2)
W magazynie
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Meadow Bunnies
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
RHS
Pościel Birds In Bloom
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
RHS
Pościel Birds In Bloom
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
RHS
Pościel Birds In Bloom
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pineapple Elephant
Poduszka dekoracyjna Jaipur Chunky Waffle
Bawełniana, szaroróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
19
20
21
...
103
Załaduj więcej