Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 057 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, białe, w gwiazdy
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw do matchy Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
W naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Gingham
4 szt., tekstylne, czerwone/szare, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
SMEG
Blender 50's Retro Style
Czerwony, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,4 l, moc 700 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Gena
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 07.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Spring Gonks
Z mikropluszu, z wielkanocnym motywem, jasnozielony, 130x170 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Pojemnik Slop
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 10 l, 35x20x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Figurka ogrodowa Temple
Ceramiczna
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Żeliwna płyta grillowa Lore
Metalowa, 47x24 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Oparcie do sofy modułowej Rome Velvet
Aksamitne, wodoodporne/odpowiednie dla zwierząt domowych, żółte, szerokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Prześcieradło dziecięce Off-White
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, kremowe, 60x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami
Kubek Domov tu
260 ml, porcelanowy, biały
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
67,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Vibe
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Joey
W kolorze srebra, ceramiczna, LED, do kontaktu, ze ściemniaczem, 16,5x12x22,5 cm
(1)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Floyd
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 40 cm, długość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Zira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Selise
Z mieszanki wełny, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124,36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Krajalnica Tasty+
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Taca Artisan
25x41 cm, porcelanowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Nikou
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Charlie
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, długość 200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cars
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joalie
Plastikowa, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 360 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Barek Bellwood
Na kółkach, metalowy, 44x53 cm
(11)
Dostawa od 19.10.2026
763 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Calix
Stalowy, w kolorze srebra, 27x17 cm, wysokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Fotel jadalniany Barnaby
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, beżowy/w jasnym naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Ocean Mix
3 szt., z silikonu, zielone/niebieskie, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Rondel Brasserie
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 1,5 l, ø 17 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia Premium
Do grillowania, z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 30,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
345 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Luma
930 ml, z sitkiem, szklany, szary
Dostawa od 23.10.2026
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Dream Big
Na zamek , w gwiazdy/z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Doniczki zestaw Edna
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1549023
13 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
834 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Globe
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Etna
Bawełniana, w paski, 30x50 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Elton
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, szara, 140x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Dziecięca poszewka na poduszkę All Get Together
Z nadrukiem, z satyny bawełnianej, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco
Z pokrywką, plastikowy, szary/w naturalnym kolorze, 21x21x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Zombie L
Plastikowy, z nadrukiem, szary, ø 24 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
250
251
252
...
376
Załaduj więcej