Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 116 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Podnóżek Kyoto
Aksamitny, czerwony, szerokość 70 cm, głębokość 70 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Beckoning Cats
Dla 5 osób, 5 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
9,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Levu
Bawełniana, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Krzesełko do karmienia Born Up 2in1 Luxe
Beżowe/w naturalnym kolorze, nośność 70 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Zegar dziecięcy Mermaid
Wysokość 34,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dzbanek do herbaty
900 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Wood
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 60 ml, do wódki
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Grill Classic
Na węgiel drzewny/przenośny, ø 35 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
884 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Lustro MODO
Ścienne/kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
634 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Bawełniany, w paski, brązowy/beżowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Sofa Gomero
Z tkaniny szenilowej, wodoodporna/plamoodporna, jasnoszara, trzyosobowa, szerokość 216 cm, głębokość 93 cm, głębokość siedziska 53 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 663 zł
z kodem
4 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wallity
Obrazy zestaw Crane
35x45 cm, 2 szt., z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
396 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lunver
Żakardowa, na zamek , geometryczna/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Etażerka Aruc
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, ø 31,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 3.0
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Matthew Williamson
Pościel Paradise Parrot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z satyny bawełnianej, zielona/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
My House
Pościel Marbella
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, ciemnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Spiralizer SpiroGo
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Magic
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka CleanTech 2in1
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Water Plants
50x70 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
339,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Bahia
Z plastiku z recyklingu, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mirrors and More
Lustro Aurora
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(2)
W magazynie
699 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Azura
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, w paski, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
2 szt., różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
125,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Whispered Serenity
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Waiting – Sofia Lind
70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Fotel Ailani
Z materiału bouclé, kremowy, szerokość 110 cm, głębokość 95 cm, waga 50 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 279 zł
z kodem
4 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanah Home
Puf Silindir
Biały, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 42 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pokrywa do pojemnika Albris
Plastikowa, czarna, pojemność 45 l, 57x39x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia Sleepy Bear
Ze zdejmowanym pokrowcem, brązowy, szerokość 70 cm, głębokość 110 cm, waga 4 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 289 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Rivara
Ceramiczny
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plastia
Wieszak na doniczkę Siestula
Metalowy, 3x16 cm, wysokość 28 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Ella
Silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 11,5x9,5x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
My House
Pościel Margot
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, jasnoszara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Festive Gnomes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Hendrik
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara, 140x220 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Puf Mochi
Beżowy, ø 70 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
751 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Chlebak
Bambusowy, brązowy, 27x40 cm
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
232
233
234
...
378
Załaduj więcej