Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 016 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Półka Beja
Wielopoziomowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 48 cm, wysokość 55 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Navalon
Ceramiczny, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kulig
Długie łyżeczki zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Spider-Man
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane, czerwone/niebieskie
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka interaktywna Wild Wonders
(5)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Rodano
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 54 cm, wysokość 84 cm, głębokość 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Agda
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Kůň
40x40 cm
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Alice
50 str., w formacie A5, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Obieraczka
Rękojeść: plastik
(31)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Holly Flower
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Root
70x100 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Hartman
Poduszka na krzesło Belize
Zewnętrzna, kwiecista, 45x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szpatułka
2 szt., plastikowa
(56)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Henna
Metalowe, antracytowe, nośność 110 kg, szerokość 55 cm, wysokość 86,5 cm, głębokość 56 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
926 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 18,5 l, 40x34x17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Actona
Stolik Dunsley
Stalowy, brązowy, ø 45 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
2,2 l, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikropluszu, jasnoszary, 1 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Bon Appetit
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(247)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Hollystar
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, czarne, 20x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, jasnoniebieskie, 50x70 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Keter
Kompostownik Deco
Plastikowy, brązowy
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 150 ml, 10x8 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Daia
4 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 311 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
679,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik Infinity
Z pokrywką, plastikowy, szary, pojemność 17 l, 27x36x22 cm
(23)
W magazynie
47,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Zestaw noży Chop
2 szt., ze stali nierdzewnej, do warzyw, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik na kule tłuszowe
Ø 8 cm, wysokość 23 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Emile Henry
Naczynia do zapiekania zestaw
ramekin, 2 szt., ø10 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 270 °C
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wireworks
Wieszak na ręczniki Yoku
Ścienny, brązowy, ø 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Busy B
Notes samoprzylepny Sticky
(266)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Stolik Sable
W dekorze orzecha, ciemnobrązowy, 60x119 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Bellevue
Drewniana, w naturalnym kolorze, nośność 200 kg, szerokość 122 cm, głębokość 60 cm, wysokość 80 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło dziecięce Jersey
Z gumką, do łóżeczka, dżersejowe, zielone, 70x150 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
LEGO®
Półka dziecięca Brick 4
Czerwona, szerokość 16 cm, wysokość 21 cm, głębokość 16 cm
(3)
W magazynie
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Nordic white
1,1 l, na żywność, plastikowy, kremowy
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, bordowa, szerokość 160 cm, wysokość 50 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vileda
Pokrowiec na deskę do prasowania Premium 2v1
Bawełniany, niebieski, z nadrukiem, 130x45 cm
(46)
W magazynie
56,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Furny Home
Półka Corner
Wielopoziomowa/narożna, biała, szerokość 25 cm, wysokość 105 cm, głębokość 25 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Noemi
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 50,5 cm, wysokość 93 cm, głębokość 64 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
vtwonen
Szafa modułowa Daily
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, kremowa, szerokość 50 cm, wysokość 110 cm, głębokość 58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Kirkland
2 szt., zielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
926 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
544,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Luca
1,5 l, na żywność, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
177
178
179
...
380
Załaduj więcej