Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 982 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(22)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Kubek termiczny Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Deska do prasowania Neo
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, pomarańczowa, 130x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "Trio"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Loretto
Beżowa, dwuosobowa, szerokość 210 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 881 zł
z kodem
6 919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Leitmotiv
Krzesło Cheer
Sztaplowane, plastikowe, kremowe
W magazynie
330 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(14)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Ditsy Floral
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, niebieski, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Tower
Ścienna, stalowa, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Wilma
2 szt., tapicerowane, aksamitne, brązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Talerz Basic White
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, metal
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Misa Nirela
Na owoce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Wazon Favourite
Porcelanowy, ciemnozielony, ø 5,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Dog Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 39x48 cm
W magazynie
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A5, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Doniczka Argyle
Na zioła, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Piłka Wild Bear
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Erik
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Maxima
Kamionkowy, biały/niebieski, 1,465 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Duo
Szary, 16,5x23 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Szafka na buty Arne
Stalowa, powłoka: laminowanie/powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 45 cm, głębokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Bambino
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Zatyczki do wina zestaw Blister
(61)
W magazynie
17 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Floral
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, kwiecista, biała/różowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bobochic Paris
Sofa Hippolyte
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, dwuosobowa, szerokość 232 cm, głębokość 106 cm, głębokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 007 zł
z kodem
12 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Teleskopowy, metalowy, biały, 110 - 185 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Keter
Krzesło ogrodowe Aruba
Plastikowe, ciemnoszare, nośność 110 kg, szerokość 72 cm, wysokość 110 cm, głębokość 61 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 300 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
353,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Jurassic World
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Konewka Duck
Plastikowa, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obrazy zestaw
35x50 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Irygator do podlewania kwiatów
Plastikowy, 500 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Snips
Butelka dla dzieci Dinosaur
Z tritanu, zielona, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 200x200 cm
(6)
W magazynie
115 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy
Ścienny, stalowy, szary, 13,5x2,5 cm, wysokość 12 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Leżak ogrodowy Taylor
Regulowany, metalowy, beżowy, nośność 110 kg, szerokość 70 cm, wysokość 91,5 cm, głębokość 182 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Homestead
4 szt., korkowe, jasnoniebieskie, 10x10 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Garnek Grande
Do pieczenia, z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 4 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(23)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
1
...
170
171
172
...
380
Załaduj więcej