Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 874 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Zestaw młynków do pieprzu i soli Moli
2 szt., jasnożółty, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
126,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Solaris
Bawełniany, czarno-biały
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 50x6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Schodek Secura
Plastikowy, biały/czarny, wysokość 22 cm, nośność 350 kg
(24)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 25x38 cm, wysokość 8 cm
(99)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Geometry Marble
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Happy Teddy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Wieszak ścienny Dama
Z półką, metalowy, w kolorze złota, szerokość 17 cm, wysokość 41 cm, głębokość 7 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Studio Duo
Do segregacji odpadów, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 2x12 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Szafka nocna Bronxx
Metalowa, zielona, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z bambusową ramą, 20x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stojąca Palm
Szara/w kolorze złota, z pierza, ø55x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Ø 27 cm, kamionkowy
W magazynie
80 zł
z kodem
94,17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(19)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Puro
Plastikowy, biały, 8,5x20 cm, wysokość 17 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywanik łazienkowy Crilda
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, beżowy, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Filiżanki zestaw Tone
4 szt., ceramiczne, na espresso, beżowe, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Geometry
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
13,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Miska Manon
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 900 ml, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Organizer na sztućce do szuflady
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(52)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Bieżnik Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, 40x130 cm
(23)
W magazynie
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 25x25 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, beżowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink & Green Half Stripes
Z włókna kokosowego, zielona/różowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
MSV
Lustra
6 szt., ścienne, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38,99 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Miski zestaw Vegan
2 szt., do serwowania, porcelanowe, zielone, 500 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Light Grey
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoszary, 50x70 cm
(13)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze L, bawełniany, szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Materasso
Stelaż TWINPACK
180x200 cm, lamelowy, nieregulowany, nośność 120 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Długopisy żelowe zestaw
3 szt.
(163)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Knit
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Petal Glow
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Szafka na buty Seaford
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarna/w naturalnym kolorze, liczba par butów 26 , szerokość 56 cm, wysokość 129 cm, głębokość 30 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Szafka łazienkowa Menen
Wysoka/wąska, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 39 cm, wysokość 111 cm, głębokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kulig
Sztućce Luce
Dla 4 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Alma
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
828 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Tradition
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Brytfanna
Żeliwna, 21x37 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
336 zł
z kodem
395 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
163
164
165
...
379
Załaduj więcej