Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 076 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Giraffe
Z trawy morskiej, z nadrukiem, żółty/w naturalnym kolorze, ø 30x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stacy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Litina
Z pokrywką, żeliwny, 2,7 l, ø 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Puf dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, ze schowkiem, jasnoróżowy, szerokość 42 cm, głębokość 33 cm, wysokość 27 cm, waga 4,5 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mont
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Nure
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
974,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Sztućce Scarlett
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Textured Stripe
W paski, szara, 180x180 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop do kurzu Superduster Floor
Biały/zielony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Packa na muchy Rainbow
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Szafka łazienkowa Salinas
Wysoka/wisząca/wąska, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, z połyskiem, biała, szerokość 34 cm, wysokość 190 cm, głębokość 34 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x300 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek Presto
Na mleko, z nieprzywierającą powierzchnią, ze stali nierdzewnej, 2 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Waga kuchenna Foodie
Biała, cyfrowa, plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Isnel
Z bawełny z recyklingu, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Duck
Plastikowa, rekomendowany wiek 3+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Deska do prasowania Classic M
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, czarna, 120x38 cm
(1)
W magazynie
295,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
MSV
Zasłona prysznicowa Clane
Strukturalna, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 9 szt.
Vileda
Gąbki do naczyń zestaw Pro Clean
9 szt.
(4)
W magazynie
28,02 zł
3,11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, ze spodkiem/do latte, biała, 250 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 11,5x14,5 cm, wysokość 17,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Krajalnica
Do ciasta, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Brick
Niebieski, 50x80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Dina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/zielona, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Rex London
Podkładki zestaw Record
6 szt., silikonowe, ø 10,5 cm
(172)
W magazynie
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Regał nad pralkę/WC Sky Wash
Metalowy, biały, szerokość 64 cm, wysokość 159 cm, głębokość 31 cm
(16)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Szczotka do WC Greenish
Metalowa, jasnozielona, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Bellagio
Bambusowa, zielona, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cattara
Palenisko Etna
Ø 81 cm, wysokość 45 cm
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 50x70 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Descanso
Koc Parma
Z mikropluszu, 160x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
281,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Nóż do awokado GoAvocado
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Silvery
Ścienny, ø 61 cm, wysokość 63 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Wazon
Szklany, czerwony, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Vileda
Gąbki do naczyń zestaw Pro Clean
4 szt.
(3)
W magazynie
22,95 zł
5,74 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Daisy
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Feli
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 16 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Earling
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Deska do prasowania AirBoard Express L Solid MAXX
Z uchwytem na stację parową/z regulowaną wysokością, niebieska, 130X45 cm
W magazynie
514 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Minutnik Duet
Klepsydrowy, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
160
161
162
...
377
Załaduj więcej