Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 041 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cheyenne
Ze sztucznego futra, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Szczotka do WC Indy
Metalowa, w kolorze matowej czerni, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
Na żywność, plastikowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, biały
(19)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Sokowirówka GrandChef
Czarna, plastikowa, pojemność 800 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Lines
Bawełniana, zielona, 240x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
513 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Party Window
Gazowy
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
759 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Calgary
Tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Busy B
Dziennik fitness Floral
128 str.
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Decortie
Szafka nocna Elos
Biała, 60x25 cm, wysokość 27 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Scandic
Moduł sofy Sting
Lewostronny/z szezlongiem, sztruksowy, beżowy, wodoodporny/plamoodporny, szerokość 123 cm, głębokość 141 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 519 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (8)
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Hydrangea
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czarny/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Budka dla ptaków Acorn
Drewniana, 14x14 cm, wysokość 25 cm
(37)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dozownik do mydła Shine
Plastikowy, w kolorze złota, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, czerwony/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Molly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z bawełny renforcé, biała/szara, 260x220 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Household Pleasure
Skrzynka na listy
37x10,5 cm, wysokość 47,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Vialli Design
Karafka Geo
1 l, szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Cityscape
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Rice
2 szt., ciemnoszare, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Szafka pod TV Serenity
W dekorze sosny, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, z półmatowym wykończeniem, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 50 cm, głębokość 29,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Szafka Bradford
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, zielona, szerokość 98 cm, wysokość 63 cm, głębokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Aira
37 x 43 cm, ciemnozielona, geometryczna
(24)
W magazynie
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Miski zestaw Gigogne
6 szt., szklane, 500 ml, ø 14 cm
(10)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space XL
(66)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, jasnoniebieskie, 50x70 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Optic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie/szare, 60x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Micadoni
Krzesło Leon
Sztaplowane, z litego drewna bukowego, z szenilu, czerwone/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Actona
Krzesło Lucy
Obrotowe, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Brytfanna z rusztem Exclusive
Ze stali nierdzewnej, 24x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
599 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz Goldage
100x80 cm, drukowany, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Dotty
Biała, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Ilsa
2 szt., tapicerowane, kremowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Doniczka Modern
Drewniana, 18x61 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Covelo
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarno-biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Peuter
70x140 cm, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, białe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ostrzałka do noży
Metalowa/plastikowa
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Touch
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Fotel Karel
Szarobeżowy, wysokość oparcia 35 cm, wysokość siedziska 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 711 zł
z kodem
3 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
157
158
159
...
377
Załaduj więcej