Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 921 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Okayama
310 ml, ceramiczny, biały/niebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
51,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obrazy zestaw Butterfly
34x44 cm, 5 szt., z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała/fioletowa, bawełniana, 140x200 cm
(28)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło ogrodowe Isabellini
Plastikowe, w kolorze terakoty, nośność 130 kg, szerokość 57 cm, wysokość 80 cm, głębokość 51 cm
(79)
W magazynie
Ostatnie sztuki
831 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(111)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Kyoto
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowego złota
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło ogrodowe Bramant
Metalowe, czarne, nośność 130 kg, szerokość 60 cm, wysokość 76 cm, głębokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Jatoba
450 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Puppy
Metalowy, 10x10 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Orabge Kube
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, w paski/w kratkę, pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Poduszka Luxury
Wypełniona pianką pamięciową, do spania, 45x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 50x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Aqua
10 szt., wiszące, metalowe, czarne
(9)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Kosz na śmieci
Do zabudowy, plastikowy, czarny, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, czarne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Splash
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski, 75x150 cm
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358 zł
z kodem
420,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanka Winter
Kamionkowa, kremowa, 300 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Paper Laminate
3 szt., kartonowe, białe, 45x36x24 cm
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Blomus
Poduszka dekoracyjna Teddy
Pluszowa, ciemnobrązowa, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Origami
10,5x48 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Ruddy
26,5x68 cm, wysokość 48 cm, rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
302,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Orangery
Ceramiczny, beżowy, ø 14,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
z kodem
229,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia President
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Abstract Faces
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi Squirrel
Metalowy, ciemnobrązowy, 18x6 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Octopus
Z nadrukiem, niebieska, 180x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 24x29 cm, wysokość 7,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Kagetsu
Ceramiczny, w kolorze terakoty, 3x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Busy B
Notes na daty urodzin Terrazzo
6 str.
(1)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Notes Periodic Table
W formacie A6, 10x15,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Södahl
Ręcznik Melange
Frotte, z bawełny organicznej, szary, 100x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
33x48 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, z blatem w dekorze dębu, 80x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 742 zł
z kodem
2 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Lunchbox Make & Take
600 ml, na zupę, plastikowy, ciemnoszary
(4)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Organizer Sharpener
Na artykuły papiernicze, plastikowy, 8,5x7 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Evo Total
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 65 l, 59x40x41 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Fairies in the Garden
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Graphite
Czarna, 45x75 cm
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
153
154
155
...
373
Załaduj więcej