Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 820 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Volo
6 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak Amalie
Drewniany, biały, 28x39 cm
(21)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Macarons
2 szt., ze szkła hartowanego, różowe/szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Tissiana
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, beżowe, nośność 130 kg, wysokość siedziska 39-51 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 249 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Regał Cube
Z płyty MDF, powłoka: laminowanie, biały, szerokość 30 cm, wysokość 106 cm, głębokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 22 cm, wysokość 9 cm
(144)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Santiago
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, niebieski
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Tone
410 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/różowa, bawełniana, 135x200 cm
(2)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Jute Look
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/brązowe, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Kubek Manon
380 ml, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Dekoracja ścienna Ocean
Metalowa, wysokość 52 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Colinda
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara/brązowa, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Brock
W dekorze jesionu, ze sklejki, powłoka: fornir, szara, szerokość 200 cm, wysokość 53 cm, głębokość 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 552 zł
z kodem
4 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Regał Elia
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 172 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 385 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Stolik Sable
W dekorze orzecha, ciemnobrązowy, 60x119 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Sponge Bob "Blue"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, niebieskie, 90x200 cm
(4)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Gerde
Ręcznie wykonany, kamionkowy, brązowy, ø 7,5 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Jeff
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Faustine
Z mikrowłókna, biały/szary, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Amber
37,5 x 46 cm, w kolorze srebra, kwiecista
(14)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa
(33)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, czarna, 50x70 cm
(9)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 25,5x16 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Duo Cuckoo
Ścienny, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Podkładki zestaw
4 szt., z filcu, ze świątecznym motywem, czerwone, ø 10 cm
(14)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
5,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Black Edition
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 40x25x25 cm
(8)
W magazynie
87 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Fotel Ernestine
Jasnoszary, wysokość oparcia 37 cm, wysokość siedziska 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 048 zł
z kodem
1 233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Keter
Podwyższona grządka Deco
Metalowa/plastikowa, 110 l, 110x44 cm, wysokość 156 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
730 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stolik Dunsley
Stalowy, brązowy, ø 45 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sorrel Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, czarny, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vileda
Mop Ultramax XL
Z wiadrem
(32)
W magazynie
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
FABINI
Garnek Meda 4.0
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,4 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Canarias
Metalowe, czerwone/w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 56 cm, wysokość 78 cm, głębokość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Polivia
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Puzzle Lounge
Liczba elementów 1000, rekomendowany wiek 7+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ReCollector
Kosz na śmieci Recycling Box
Do segregacji odpadów/ścienny, z plastiku z recyklingu, w białym kolorze z połyskiem
(1)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Jona
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/brązowy, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
150
151
152
...
373
Załaduj więcej