Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 138 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonki na doniczki zestaw Essence
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 28 cm, wysokość 80 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Dziecięcy zestaw ogrodowy
Drewniany, 85,5x89 cm, wysokość 50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Ławka dziecięca Ferdinand
Ze schowkiem, szarobeżowa, szerokość 110 cm, głębokość 36 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 21.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Maina
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
Dostawa od 16.12.2026
806 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Miuform
Puf Miuf
Z materiału bouclé, beżowy, szerokość 68 cm, głębokość 64 cm, wysokość 36 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Georgia
Ścienne, 75x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, żółte
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Obrazy zestaw Astratto
63x93 cm, 2 szt., z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 29.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Biurko Talbot
60x120 cm
Dostawa od 07.12.2026
809 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Puf Kaeli
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, w kolorze terakoty, ø 43 cm, wysokość 46 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Paula
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Corintha
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 43x61 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Ikast
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 79 cm, wysokość 92 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bizzotto
Stoliki ogrodowe zestaw Yvonne
2 szt., stalowe, 73,5x77,5 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Osaka
Ścienne, 79x86,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Denise
2 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
407 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Platt
Wisząca, z cichym domykiem, szarobeżowa, 55x40 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Stojak na ubrania Linn
Stalowy, czarny, 61x57 cm, wysokość 190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Pokrywa do grilla L
Stalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Zestaw talerzy Meridian
Dla 4 osób, 16 szt., kamionkowy, w kolorze kości słoniowej
Dostawa od 23.10.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Flexa
Kinkiet dziecięcy Monty
Biały, metalowy, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją, ø17x42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Selem
Ścienne, z drewnianą ramą, 44x68 cm
Dostawa od 07.12.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Szafka nocna Arlon
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 45x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 21.10.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Regał modułowy Prima
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 89 cm, wysokość 113 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Frondo
Stalowy, łososiowy, szerokość 66 cm, wysokość 37,5 cm, głębokość 8,5 cm
Dostawa od 14.10.2026
654 zł
z kodem
817 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Angus
Czarny, 60x115 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rojaplast
Ławka ogrodowa
Drewniana, w naturalnym kolorze, nośność 270 kg, szerokość 180 cm, głębokość 56 cm, wysokość 70 cm
(12)
W magazynie
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Stolik Madrid
Czarny, 81x81 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Owen
Tapicerowane, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dziecięca szafka na buty Tower
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, liczba par butów 8 , szerokość 254 cm, wysokość 113 cm, głębokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rojaplast
Ławka ogrodowa
Drewniana, w naturalnym kolorze, nośność 270 kg, szerokość 180 cm, głębokość 56 cm, wysokość 78 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Teulat
Krzesło Nara
W dekorze jesionu, w ciemnym naturalnym kolorze
Dostawa od 16.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Dayla
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, różowa, szerokość 108 cm, głębokość 41,5 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 22.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Batilda
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, koniakowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 44,5-51,5 cm
(25)
Dostawa od 21.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Łóżko dwuosobowe Naia
160x200 cm, bez stelaża, z płyty wiórowej, w dekorze dębu, powłoka: papier, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 19.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Stripes
72x102 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Sofa dla dzieci Lil Sofa
Aksamitna, jasnoróżowa, 70 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
819 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Nogi do łóżka Forrest
Dostawa od 19.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Ringsted Dun
Kołdra The Ugly Duckling
Wypełniona pierzem, letnia, 140x200 cm
Dostawa od 29.10.2026
821 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Rozmiar kołdry (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Pensacola
Czarny, ø 80 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Doniczki zestaw Hanoi
3 szt., z hiacyntu wodnego, bez otworu drenażowego, ø 49 cm, wysokość 51,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, szare
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Do segregacji odpadów/z pedałem, stalowy, biały, 3x11 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
824 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Do segregacji odpadów/z pedałem, stalowy, biały, 11+23 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
824 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Panel akustyczny Stone Balance
Tekstylny, 88x118 cm
Dostawa od 06.11.2026
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
290
291
292
...
380
Załaduj więcej