Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 186 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
429 zł
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Zestaw garnków Anett
7 szt., ze stali nierdzewnej, 3x garnek/1x rondel/3x pokrywka, odpowiedni na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Misa Riley
Na owoce, ceramiczna, niebieska, ø 24,5 cm, pojemność 1,4 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Stolik dla dzieci
50x66,5 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Holmegaard
Lampion Design with Light
Szklany, ø 16 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Little Nice Things
Dziecięcy worek do siedzenia Dinosaur
Zielony, szerokość 50 cm, waga 4 kg
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 140x200 cm
(5)
W magazynie
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Pościel Align
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski, czerwona/beżowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Deco Pleasure
Ławka dziecięca
Drewniana/z płyty wiórowej, ze schowkiem, biała, szerokość 60 cm, głębokość 30 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dekornik
Tapeta dziecięca Magic of the Ocean
Z włókniny, 100 cm x 280 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tvilum
Szafka nocna Naia
W naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 70 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Krzesełko do karmienia Sit Up III
Czarne, nośność 50 kg
Dostawa od 04.11.2026
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Cattara
Grill Greg
Na węgiel drzewny/przenośny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Zegar Sistelo
Ścienny, ø 41 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 20.10.2026
430 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, czarny, 60 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
432,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
434 zł
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
434 zł
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z siedziskiem, szara, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Duo Cuckoo
Ścienny, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Decortie
Szafka nocna Elos
Biała, 60x25 cm, wysokość 27 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Ociekacz Excel
Dwupiętowy, ze stali nierdzewnej, szary, 31,5x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Wireworks
Półka łazienkowa Yoku
Ścienna, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Regał na wino Dual Floor
Metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 10, powłoka: barwienie, w kolorze złota, szerokość 25 cm, wysokość 57 cm, głębokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, ciemnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sweet Bunnies
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
W magazynie
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colours and Flowers
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Bunnies In The Rain
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
TemaHome
Pojemnik Berlin
Szary, 33x34x34 cm
(12)
Dostawa od 19.11.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sisters Balerinas
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały/pomarańczowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Wieszak ścienny A-Hallway
Z półką, stalowy, jasnoszary, szerokość 11,5 cm, wysokość 15 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Germania
Poduszka na krzesło
Bez zapięcia, 33x72 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Materasso
Stelaż Double T5
90x200 cm, lamelowy, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 120 kg
(2)
Dostawa od 30.10.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Materasso
Stelaż
90x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 120 kg
Dostawa od 30.10.2026
435,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Mauro Ferretti
Wazon Eclips
Wysoki, z żywicy polimerowej, w kolorze złota, 24x11,5 cm, wysokość 59,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
437,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Candy
Tekstylny/plastikowy, czarny, 20 l
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Ociekacz Extend Steel
Regulowany, ze stali nierdzewnej, ciemnoszary, 36x32 cm
(4)
W magazynie
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bizzotto
Stolik ogrodowy Taylor
Aluminiowy, składany, 43x44 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Talerze zestaw Karine
4 szt., ø 25 cm, kamionkowe, zielone/fioletowe/szare
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Florence
Stojące, 46x146 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Travel Around The World
Pikowany, z satyny bawełnianej, szary, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Ciemnoszary, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Zegar Modesta
Ścienny, ø 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Pościel dziecięca White
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, lniana, 100x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Cabin In The Mountain
Pikowany, z satyny bawełnianej, czarno-biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Deska do prasowania Titan Oval B
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, szara, 124x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Madre Selva
Poduszka do siedzenia Flores Salvajes
Ze zdejmowanym pokrowcem, szerokość 75 cm, waga 2 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Kołdra Carezza
Całoroczna, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
260
261
262
...
382
Załaduj więcej