Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 297 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
331 zł
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Pościel Colore
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa/dwustronna, z perkalu bawełnianego, geometryczna, jasnoniebieska, 140x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Karlsson
Zegar Book Owl
Stołowy, wysokość 25 cm
Dostawa od 26.10.2026
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Dodatek do łóżka dziecięcego
Z płyty wiórowej, biały, 1,5x139 cm
Dostawa od 04.11.2026
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Siena
Drewniane, białe, nośność 100 kg, szerokość 38 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(28)
W magazynie
331,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Rondel Kobber
Ze stali nierdzewnej/miedziany, 1,4 l, ø 17 cm
(3)
W magazynie
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz White rock
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Ball
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, waga 800 g
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Stanley
Termos Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(6)
W magazynie
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Wireworks
Uchwyt na papier toaletowy Wall
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x16 cm, wysokość 5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany
(2)
W magazynie
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill stołowy Omega 2v1
Czarny, metalowy, moc 1100 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pojemnik na odpadki organiczne Collect
Metalowy, w kolorze srebra, 17x30 cm, wysokość 21 cm, 4 l
(3)
Dostawa od 22.10.2026
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stolik Vita
W dekorze kamienia, czarny/beżowy, 60x90 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 26.10.2026
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bystag
Zegar
Ścienny, wysokość 58 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, w kratkę/z nadrukiem/kwiecista, biała/szara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Sztućce Scarlett
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Compactor
Regał na wino Luana
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, liczba butelek 54, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 121 cm, głębokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
333 zł
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel Checkered
Jednoosobowa, z prześcieradłem/3-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, geometryczna/w kratkę/z nadrukiem, biała/szara, 160x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
FABINI
Patelnia do grilla Lore
Metalowa, wysokość 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek Magnum
Ciśnieniowy – szybkowar, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 5 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meowbaby
Rożek niemowlęcy
Kremowy, z materiału sherpa, 35x65 cm
Dostawa od 04.11.2026
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
334 zł
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ReCollector
Półka
Wielopoziomowa, stalowa, powłoka: barwienie, niebieska, szerokość 35 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
Dostawa od 19.10.2026
334 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Mop Profi XL
Z wiadrem
W magazynie
334,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
FABINI
Patelnia Mattia 3.0
Żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Kosz na śmieci Ume
Z pedałem, beżowy, 4 l
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
zestaw 3 szt.
Ulubione
WMF
Doniczki zestaw Gourmet
3 szt., na zioła/samonawadniające, metalowe, ø 11 cm, wysokość 12,5 cm
(80)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
111,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Półka łazienkowa Pieni
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze mosiądzu
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Wazon Ruffle
Szklany, ø 23 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obrazy zestaw Planets
30x40 cm, 5 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
335 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Cosy Cord
Pikowana, z mikropluszu, jasnoszara, 200x220 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Yago
Szary, szerokość 30 cm, wysokość 104 cm, głębokość 30 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
336 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Przewijak Swingo
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 53 cm, wysokość 15 cm, głębokość 72 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
336 zł
Do koszyka
Do koszyka
Germania
Wieszak ścienny Telde
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(6)
W magazynie
336 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Obrus Christmas Print
Lniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, biały, 140x140 cm
W magazynie
336 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, beżowa, ø 10 cm, wysokość 42 cm
(64)
Dostawa od 26.10.2026
336 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Hübsch
Wazon Abyss
Ręcznie wykonany, szklany, niebieski, ø 20 cm, wysokość 29 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
336,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Pościel dziecięca Blueberries
Jednoosobowa, zapinana na suwak, kremowa, z bawełny organicznej, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Lustro Algeza
Ścienne, 61x61 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Namiot dla dzieci Circus
Kremowy, ø 100 cm, wysokość 135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Roarsome Animals
2 szt., biała, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
337 zł
168,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazony zestaw Nezha
3 szt., ręcznie malowane, z terakoty, czarne/beżowe, 4,5x17 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Koc Felu
Niebieski/kremowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
338 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
246
247
248
...
382
Załaduj więcej