Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 883 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 41x31 cm
Dostawa od 30.10.2026
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Scala
60x40 cm
Dostawa od 30.10.2026
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Młynki Hyman
2 szt., białe/niebieskie, drewniane
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
130,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Design
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 12 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Monstera
Zielona/beżowa, 38x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Slim
Z pedałem, plastikowy, w kolorze srebra, 40 l
(46)
W magazynie
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Rondel Lucca 4.0 Standard
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,2 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Przewijak Amori
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 53 cm, wysokość 12 cm, głębokość 76 cm, głębokość pasującej komody 57 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Przewijak Billy
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 53 cm, wysokość 12 cm, głębokość 73 cm, głębokość pasującej komody 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ladelle
Miski zestaw Essentials
6 szt., do serwowania, porcelanowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kosz na śmieci Sono
Z pedałem, silikonowy, jasnobrązowy, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Tunga
Biała, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, 13x13x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-15% z kodem
Roba
Pałąk edukacyjny Style
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 04.11.2026
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Barek ogrodowy Ronda
Z litego drewna tekowego, składany, w naturalnym kolorze, 29x39 cm, wysokość 49,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
261,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Takamtsu
Stalowa, czarna
(87)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Beech Nature
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, brązowa, ze wzorem drewna
(100)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
50x120 cm, drukowany, na płótnie
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Foldable
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, szary, 88x49 cm, wysokość 167 cm
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 40x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Suave
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Capella Low
Wypełniona pierzem, do spania, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Durszlak
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Hue
3 szt., z trawy morskiej, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Walk
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, aksamitna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Polivia
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Lester
Z mieszanki wiskozy, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Woodsby
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Morph
Bawełniana, różowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Blend
Bawełniana, niebieska, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Really Nice Things
Obraz Lego
40x60 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meowbaby
Koc dziecięcy
Z materiału sherpa, kremowy, 100x77 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Joey
W kolorze srebra, ceramiczna, LED, do kontaktu, ze ściemniaczem, 16,5x12x22,5 cm
(1)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Teddy Pouch
Z materiału bouclé, kremowa, szerokość 42 cm, waga 700 g
Dostawa od 04.11.2026
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Koc Tap
Bawełniany, zielony, 140x200 cm
Dostawa od 02.11.2026
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półki zestaw Ulmo
3 szt., metalowe, czarne, szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, głębokość 18 cm
Dostawa od 26.10.2026
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
32x42 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
224 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Szafa Business
Tekstylna, powłoka: bez wykończenia (surowe), niebieska, szerokość 75 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Szafka na buty Vita
Metalowa, czarna, szerokość 79 cm, wysokość 32 cm, głębokość 34 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Kwietnik
Drewniany, 49x58 cm, wysokość 82 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Deska do prasowania Classic M
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, jasnoniebieska, 120x38 cm
(2)
W magazynie
262,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
35x45 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(22)
Dostawa od 11.11.2026
224 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
87,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Rieti
Wolnoopadająca, 37 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(24)
W magazynie
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Poidełko dla ptaków
50x50 cm, wysokość 80 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Podpórka do książek Joey
Ceramiczna
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Wild
30x40 cm, 4 szt.
(8)
W magazynie
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Talerz Aslaug
Do serwowania, kamionkowy, biały/szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Podpórka do książek Meliad
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
227
228
229
...
372
Załaduj więcej