Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 959 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cordoba
Tekstylny, szary, 68 l
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Stojak na zegar
10x10 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Wooden
2 szt., ze szkła hartowanego, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(9)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, geometryczne, 30x52 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak Amalie
Drewniany, biały, 28x39 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Multi
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Volo
6 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Happy New Year
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, biały/czarny/w kolorze złota, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kawiarka Monte Carlo
140 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Iglou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 12 cm, długość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Chips
Do serwowania, ceramiczna, czarna, 1 l, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Takamaka
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Snowycorn
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, otwarta, niebieska, flanelowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Baby Bee
Tekstylny, ø 15x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Tarka Tasty+
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 32x31x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 75 - 125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 34 cm
Dostawa od 21.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Xander
45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Pucharek Revera
6 szt., do lodów/na sałatkę, ze szkła z recyklingu, zielony, 400 ml, ø 13,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półki zestaw Leila
3 szt., w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 2 cm, głębokość 2 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
6 szt., ceramiczne, na espresso, czarne, 100 ml
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
25,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Polarbox
Pojemnik chłodzący Classic
Morski, 12 l, plastikowy
(9)
W magazynie
151,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
WMF
Waga kuchenna
Czarna, cyfrowa, szklana, nośność 5 kg
(54)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Hotel Satin Stripe
2 szt., do spania, 48x74 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mandalorian & Grogu
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Filiżanki zestaw Kumi
2 szt., ceramiczne, ciemnobrązowe, 190 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taboret pod prysznic
Metalowy/plastikowy, biały, wysokość 45,5 cm, nośność 120 kg
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Nelia
Dwupiętowy, stalowy, ciemnoszary, 34x40 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wazon Horizon
Szklany, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Miska Duo
Plastikowa, szara, 33,5x33,5 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(99)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 560 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 450 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizer na zegarki
Szklany, 13x33 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Ophelia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Beauty Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Echo
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Torba termiczna Tower
Jasnoszara, 8 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
172
173
174
...
373
Załaduj więcej