Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 019 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Renee
Z szenilu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Maze
Metalowy, szary, szerokość 71 cm, wysokość 27 cm, głębokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mouton
Ze sztucznego futra, kremowy, 125x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Mydelniczka Opal
Szklana, kremowa, ø 12 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw
2 szt., tekstylne, 10x12 cm, wysokość 15 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(7)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, czarna
(51)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, jasnoszare, 30x52 cm
(21)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9x9 cm, wysokość 20 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Maya
3 szt., na zupę, kamionkowe, niebieskie/różowe/fioletowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ego Dekor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bubbles
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, szarobeżowe, 1 l, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Wisząca, stalowa, w kolorze matowej czerni
(6)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Spring Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Riviera Tiles
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Trzepaczka RÅ
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Stag
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Forest Friends
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Graph
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gizmo
Bobslej Flash
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Welcome
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lalka Princess Celine
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Blue Spring
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Piran
Na węgiel drzewny/przenośny
(5)
Dostawa od 22.10.2026
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(52)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
Dzbanek termos Alessia
1 l, plastikowy, biały/w kolorze złota
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 13x14 cm, wysokość 11,5 cm
(158)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Set
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak na klucze Estique
Ścienny, metalowy
(49)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Evila Originals
Obrazy zestaw Vintage
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(267)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, czarna/brązowa, 45x75,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 1x24 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Kendra
Ceramiczna, szara, 12x14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 23 cm, silikon
(16)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Wieszak dziecięcy Space
Ścienny, szerokość 55 cm, wysokość 5 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lalka Princess Amélie
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Deska Marmore
Do serwowania, kamienna, 30 x 15 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
163
164
165
...
373
Załaduj więcej