Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 959 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Magnetyczna mydelniczka
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 4,5x7 cm, wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Figurka Girl
Metalowa, 17x3,5 cm, wysokość 31 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Płytka na ścieżkę ogrodową Turtle
Metalowa, 32x23 cm, wysokość 1,5 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Blue"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Zmywalny, z powłoką PCV, z nadrukiem, szary/beżowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
B.E.S.
Poduszka Luxury
Wypełniona pianką pamięciową, do spania, 45x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 750 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Hot Dog
Bawełniany, w paski, pomarańczowy, 76x160 cm
(11)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Zestawy na przyprawy Whiteline
5 szt., 300 ml, porcelanowe, białe
(78)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Poszewka na poduszkę Oba
Z satyny bawełnianej, na guziki, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Praska do ziemniaków Aero
Na ziemniaki, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Liczba elementów 30, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Transparent
2 szt., ze szkła hartowanego, 30x52 cm
(52)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Merci"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie "Sweet"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(8)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Forever Together
Z gumką, dwuosobowe, kwieciste, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Tree
Stalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 44 cm
(16)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szary, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 360 ml
(26)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
13,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Pisces
Tekstylny, niebieski, 54 l
(193)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Forma do babki
ø 26 cm, metal
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 26x9 cm, wysokość 36 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 7,5 cm
(28)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Bohemian
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Wycieraczka Japandi
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Wycieraczka Sustain Botanical
Z włókna kokosowego, antracytowa, 40x60 cm
(20)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Mini White
Z włókna kokosowego, brązowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Zabawka Brachio
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Mya Tropical Bird
Kwiecista, niebieska, 180x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Oyster
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Brabantia
Uchwyt na papier toaletowy ReNew
Ścienny, stalowy, w kolorze złota, 2x13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Lampion LED Juny
Solarny, metalowy/tekstylny, czerwony, ø 15,5 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Griso
Ceramiczna, szara, 12x15 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka White Heart
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
292
293
294
...
373
Załaduj więcej