Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 161 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 24 cm
(12)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Paris
5 szt., drewniane, czarne, długość 44 cm, wysokość 25 cm
(9)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
16,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ortanca
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Yanil
Na zamek , w kratkę, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe Rake
(3)
Dostawa od 21.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Talerz Sablo L
Do serwowania, ceramiczny, jasnoszary
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
100 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 365 ml, do szampana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Home
Stalowa, kremowa, ø 9 cm, wysokość 37,5 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Brabantia
Lunchbox Make & Take
2 l, z podziałką, plastikowy, ciemnoszary
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Miotła Pet
Czerwona
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nożyczki kuchenne
Do drobiu
(3)
Dostawa od 19.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Obrazki dziecięce zestaw Fritza
2 szt., 25x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, zielony/w kolorze złota, 145x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Lunchbox Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastikowy, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Blue Wood
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(45)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Princesse Licorne
Różowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały/w kolorze srebra, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(97)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
60 x 40 cm, silikonowa
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Spryskiwacz
550 ml
(103)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Miffy
Szara
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
1,4 l, na żywność, szklany, czarny
(4)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Rex London
Tenis stołowy Wild Bear
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5,5x16,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali chromowanej, szary, 13x3,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2121)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 24x29 cm, wysokość 7,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie Twin Extendable
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(192)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Leafy
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
Dostawa od 20.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Be Happy
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Kitty Home
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wally
2 szt., czarne, metalowe, LED, 5x10x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 350 ml, szklane, do latte
(13)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(1)
Dostawa od 14.10.2026
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto™
Plastikowy, czarny, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(60)
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
287
288
289
...
380
Załaduj więcej