Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 138 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
iDesign
Organizer na przyprawy Linus
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 4,5 cm
(388)
W magazynie
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Pudełko na herbatę Online
Plastikowe, kremowe
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik Black
2 l, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam - Air Board Express L/Universal
Bawełniany, biały/czarny, kwiecisty, 140x45 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Alentejo
Ceramiczna, turkusowa, 220 ml
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bambusa
Ścienna, bambusowa, w naturalnym kolorze
(39)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Agropoli
Plastikowa, beżowa, ø 10 cm, wysokość 36,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cam Cam Copenhagen
Myjki zestaw Augusta
4 szt., beżowe, z bawełny organicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hilight
Lampka dziecięca Pineapple
Biała, plastikowa, na baterie, 13x8,5x29,5 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Lampion LED Flame
Na baterie, plastikowy, biały, ø 15 cm, wysokość 23 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Blaszka
Metal, 40 x 30 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(3)
Dostawa od 26.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Olive Mix
3 szt., ze stali nierdzewnej/z silikonu, brązowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Resto
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Idro
Ceramiczny, w kolorze złota
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Tartan Teddy Bear
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/ciemnozielona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Big Mouth Inc.
Koło dmuchane Rainbow
Ø 68 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Notes Terrazzo
128 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Notes Spot
128 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Bal Kabagi
Pomarańczowa, 18x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn C
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 15 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(60)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Szpikulec do szaszłyków Achilles
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ginkoblue
Turkusowy, 45x75 cm
(44)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(264)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, ø 25 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Shark
Drewniana, BPA free, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Cocoty
Czarna/beżowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
278
279
280
...
380
Załaduj więcej