Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 263 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 6 szt.
Ulubione
WMF
Długie łyżeczki zestaw Nuova
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, szare
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101,99 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Obciążnik do papieru Coral
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Curly
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Life Is Better With a Dog
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka You Are Here
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Drabinka na ręczniki
Metalowa, biała, długość 45 cm, wysokość 170 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex Lite
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 42 cm
(83)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Jute
Plastikowy, różowy, 46 l
(7)
Dostawa od 15.10.2026
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Suszarka na pranie Linda
Czerwona, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, beżowy, 40 l
(43)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Pacific
Plastikowy, w kolorze srebra, 45 l
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do babki
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
99,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Sztućce dla dzieci
4 szt., plastikowe, różowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż/1x łyżeczka do herbaty
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Adresownik Rose
104 str., w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Antracytowy, 50x120 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tandani
Na zamek , bawełniana, 50x30 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Indira
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lioris
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 30x46 cm
(3)
W magazynie
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Green Gate
Bieżnik
Bawełniany, kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Lemons Lounger
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 92x180 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Talerze zestaw Zunel
3 szt., do serwowania, ceramiczne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Classic Stripes Camel
2 szt., beżowe, w paski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, beżowy, 130x170 cm
(15)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 35x24 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Pojemnik pod łóżko Soft Storage
Usztywniany, tekstylny, wysokość 16 cm
(39)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Modest
Szklany, beżowy, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Szczotka do WC Pascoli
Ceramiczna, w matowym białym kolorze, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Adrada
Ceramiczna, biała, ø 12 cm, wysokość 39 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Biała, długość 32 cm, szerokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
260
261
262
...
383
Załaduj więcej