Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 238 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Tortona
Z pedałem, stalowy, czarny, 3 l
(71)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Stojak na biżuterię My Jewels
Metalowy, 16x26 cm, wysokość 45 cm
(7)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Stojak na kapsułki Wired
Czarny, 21,5x14,5 cm, wysokość 33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Lava
Wiszący, metalowy, czarny, liczba butelek 5, czarny, szerokość 24 cm, wysokość 44 cm, głębokość 9 cm
(52)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lampka dziecięca Fun
Czerwona, plastikowa, LED, przenośna, na baterie, 31x11x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Lavender
3 szt., odpowiednie do prania, fioletowe/beżowe, 60x100 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Grzechotka Larva
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 19.10.2026
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Grzechotka Musetti Mouse
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Miska Inka
Na sałatkę, porcelanowa, jasnoróżowa, ø 7,5 cm
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Willa
2 szt., kamionkowe, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
90 ml, do szampana
Dostawa od 27.10.2026
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Talerz Amare
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Plane
Kremowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
MSV
Lustra
3 szt., ścienne, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 11 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Koya
Tekstylny, z nadrukiem, niebieski/kremowy, ø 34x52 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obrazki dziecięce zestaw Teddy Bears
2 szt., 30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obrazy zestaw Woman Sketch
30x40 cm, 2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Anna
Koniakowa, ze zdejmowaną poszewką, 44x44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Eviaya
Z bawełny z recyklingu, niebieska/beżowa, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hummingbirds
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 34x36 cm
(8)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hartman
Poduszka na krzesło Belize
Zewnętrzna, kwiecista, 45x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
2 szt., żółte, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
105 zł
52,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Couture
16x24 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kashmir
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z ornamentami, brązowa, 200x200 cm
(98)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(22)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel A Lot Like Christmas
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Etażerka Harlequin
Szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patera na ciasto
Szklana, ø 32 cm
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw Bistro
6 szt., do deseru/do lodów, szklane, 220 ml, ø 8 cm
(3)
W magazynie
105 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 430 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Pojemniki na żywność Freska
3 szt., plastikowe/szklane/silikonowe
(198)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Evila Originals
Tabliczka Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 25x38 cm, wysokość 8 cm
(99)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Waga kuchenna Scale
Czarna, ze stali nierdzewnej, nośność 3 kg
(10)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka
Ciemnobrązowa, 45x70 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Autumn Leaves
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Bird
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Dachshund
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(26)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Fern Leaf
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Girl With a Ballon
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(28)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
257
258
259
...
383
Załaduj więcej