Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 316 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Santorini
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Pas na narzędzia Denim
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Tie Dye Football
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, fioletowa/turkusowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Półka Beja
Wielopoziomowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 48 cm, wysokość 55 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sunnylife
Dmuchane akcesorium Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Ścienne, ø 49 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bright Football
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Mermaid
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Prehistoric Dinosaurs
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Lost In Space
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/szara, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Holm
Nóż
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Palnik do creme brulee Delícia
Plastikowy
(2)
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Patelnia Grande
Na naleśniki, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(68)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Stelton
Butelka do saturatora Brus
Plastikowa, pojemność 1,15 l
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 3 szt.
Stelton
Filtry do dzbanka filtrującego zestaw Magnesium+
3 szt., plastikowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
42,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Naczynie do gotowania ryżu
Ø 18 cm, plastikowe
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia
16x24 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Półka łazienkowa Valognes
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Enchanted Butterfly
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Różowy, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Tiseco Home Studio
Koc
Z mikropluszu, szary, 130x180 cm
(1)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn i stojakiem SinkTech
(1)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Szklana/bambusowa, z lustrem, 13x23 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 7,5x15,5 cm, wysokość 5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Diapozitiv
23x24 cm, wysokość 20 cm
(13)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do kiszenia Della Casa
Szklane
(16)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Zestaw pierścieni na serwetki Bowerbird
4 szt., ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
31,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, zielononiebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 460 ml, ø 13 cm
(55)
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Patelnia Xl Intense C3840753
Z powłoką nieprzywierającą, ø 30 cm
(4)
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Teleskopowa ściągaczka do szyb 4in1 FlexReach
Zielona, długość 71 cm
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, bambusowy, w naturalnym kolorze, 38,5 x 36 cm
(48)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Koc dziecięcy Augusta
Do spowijania, z bawełny organicznej, kwiecisty, beżowy, 120x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Półka Botta
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowa, szerokość 57 cm, wysokość 2,5 cm, głębokość 19 cm
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
Dostawa od 26.10.2026
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Rosendahl
Kubek termiczny Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Głęboki, ø 19 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Tower
Metalowy, biały, 10x25 cm, wysokość 9,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Dozownik do mydła Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 230 ml, 5,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Pościel Floral
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, ciepła, bawełniana, kwiecista, czarna/różowa, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 65x50x26,5 cm
(24)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy Bere
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
(20)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Organizer kieszonkowy na łóżeczko Classic Stripes Blue
Z bawełny organicznej, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
234
235
236
...
382
Załaduj więcej