Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 062 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Epifania
Na zamek , strukturalna, bawełniana, 70x70 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tandani
Na zamek , bawełniana, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tandani
Na zamek , bawełniana, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Cral
Bawełniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 14.12.2026
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Mabile
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
Dostawa od 14.12.2026
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Macre
Kamienny, beżowy, ø 7 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampka dziecięca Bianella
Biała/beżowa, tekstylna, do kontaktu, ø20x29 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Klosz do lampy dziecięcej Ciral
Biały/niebieski, tekstylny, ø40x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wieszak na ręczniki Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 29x10 cm, wysokość 1 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dzbanek Nirela
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 1,7 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziadek do orzechów Blisk
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyk Words
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 27,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Deska Obar
Do serwowania, marmurowa, 20 x 3 cm
(2)
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, niebieski, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Anuba
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Sztućce do sałatek Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyk Tandani
Tekstylny, kremowy, ø 25 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Zestaw barmański do drinków Aruc
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 70 l
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Poduszka na krzesło
Bawełniana, bez zapięcia, kwiecista, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Paradiso Palm
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Heart
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z kory, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Podkładka do naczyń
Silikonowa, czarna, 40x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(11)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Uchwyt na suszarkę do włosów Film Hook
Ścienny, metalowy, czarny, 8x13 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leaf
Metalowa, 8,5x25 cm, wysokość 36 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Do wanny, 36x71 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Fairy Tale
Pod prysznic, 55x55 cm
Dostawa od 14.10.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(20)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 9 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Surface
Na sztućce, metalowy, w kolorze srebra, 20x8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki Dara
Metalowy, w kolorze srebra, 50x26 cm, wysokość 87 cm
(132)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Mandala Tiles
Z nadrukiem, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Black Poppy
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
202
203
204
...
381
Załaduj więcej