Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 016 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Berta 2in1 Reversible
Rekomendowany wiek 0+ lat, wysokość 13 cm, długość 28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Waffle
3 szt., białe/brązowe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Suszarka na pranie Universal
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(52)
W magazynie
164,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Zazou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 36 cm, długość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
164,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Swan
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dot Arch
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
(8)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Creto
Betonowy, beżowy, 190 ml, ø 7 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Misa Ginnie
Do serwowania, ceramiczna, biała, pojemność 110 ml
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pippa
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
Dostawa od 09.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Latina
1,08 l, kamionkowy, ciemnofioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Horne
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, ciemnoszara, szerokość 34 cm, wysokość 34 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 26.10.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, ciemnoszara, 220x240 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Czarno-biały, z litego drewna, 36x10x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Drewniany, 22,5x33 cm, wysokość 39 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hilight
Gniazdko zewnętrzne
W kolorze matowego srebra, plastikowe, typu słupek, IP44, 8x12x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Posey
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 14 cm
Dostawa od 29.10.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Wave
Z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej, 150x200 cm
Dostawa od 09.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze srebra z połyskiem, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
80x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 19.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Cats
3 szt., 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Lil Planet
Jasnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Safe asleep
Bawełniany, biały/jasnoszary
(2)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowy, 1x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Poduszka Cashmere
Do spania, 60x70 cm
Dostawa od 26.10.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kilner
Słoiczki na jedzenie dla niemowląt
190 ml, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Wieża do układania Celebrate
Z litego drewna, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Yellow Tree
4 szt., na zamek , 45x45 cm
(22)
Dostawa od 15.12.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Tefal
Czajnik elektryczny Morning KO2M0410
Ciemnoniebieski, plastikowy, pojemność 1,7 l, moc 2400 W
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Tace zestaw Knossos
2 szt., 15x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop Ultramax Complete Set box
Z wiadrem
(105)
W magazynie
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Misa Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, pojemność 1,95 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Olica
Bawełniana, czerwona, 40x60 cm
(3)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
My House
Narzuta Iris
Beżowa, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, beżowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Geometric
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, geometryczna/w kratkę, biała, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/niebieski, z litego drewna, LED, 11x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Uchwyt na papier toaletowy Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 2x13 cm, wysokość 9 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Haczyk Angle
Ścienny, stalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
198
199
200
...
380
Załaduj więcej