Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 316 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Andrea Simone
Poduszka Sensazione
Do spania, 90x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
FABINI
Pokrywka Lore
Ze stali nierdzewnej, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Butelka Wellspring Bottle Blaze Orange
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Spinder Design
Haczyk Frondo
Ścienny, stalowy, szarobrązowy
Dostawa od 21.10.2026
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa zewnętrzna Almeria
Antracytowa, aluminiowa, IP44, 18x12,5x29 cm
(1)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
HIP
Pościel Egor
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, w mandalę/kwiecista, zielona, 140x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Orea Gold
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, ø 9 cm, wysokość 40,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Koc Santos
Dzianinowy, z bawełny z recyklingu, żółty, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
House Nordic
Puf Gamby
Aksamitny, czarny, ø 34 cm, wysokość 43 cm
(25)
W magazynie
214,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Cooper
Bawełniana, brązowa/kremowa, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Emile Henry
Forma do tarty Madeleine
26,5 x 24,5 cm, ceramika
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel Bernardus
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, w kratkę, jasnobrązowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Casafina
Miarki zestaw Fattoria
3 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Hoosic
Brązowa, aluminiowa, typu słupek, IP44, ø12x30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Lunchbox
Z podziałką, z widelcem, ze stali nierdzewnej, zielony/w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Ciemnozielony, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Premium
Emile Henry
Pokrywka Ultime
Ceramiczna
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Mioli Decor
Poszewki na poduszki zestaw Tuffet
2 szt., na zamek , 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
107 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę
Bez wiercenia, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(25)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel dziecięca Happy Horses
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, szara, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy House
Szary, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 35x12x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt do łazienki Secura
Wiszący, metalowy, biały, długość 39 cm, nośność 120 kg
(27)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Maya
Beżowa, 120x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
2 l
(186)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Trapani
Ścienne, ø 60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bianca
Koc Cotton Muslin Stripe
Bawełniany, w naturalnym kolorze, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 230x220 cm
(52)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Wenko
Dywanik łazienkowy Nazca
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), beżowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, beżowy, 42x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Stojaki na ręczniki Tower
2 szt., metalowe, białe, 14,5x30 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cosy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, bordowy
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Ottana
Wolnoopadająca, 37,5 x 45 cm, plastikowa, szara, ze worem betonu
(30)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Snowycorn
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw
6 szt., 50 ml, do wódki
(13)
W magazynie
213 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Papertime
Origami Stars
Rekomendowany wiek 7+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bianca
Pościel Brushed Regal Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kremowa/szarobrązowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, zielony, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Across
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Pościel Inaya
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/kwiecista, różowa/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x23 cm, wysokość 62,5 cm
(378)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 14x3,5x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, ø14x3,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Bilbao
Biała, plastikowa, LED, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 21,5x15,5x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
170
171
172
...
382
Załaduj więcej