Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 284 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Karlsson
Zegar Orgullo
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Lampa zewnętrzna Elbe
Antracytowa, aluminiowa, IP44, 24x20x18,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Esschert Design
Palenisko
Ø 47 cm, wysokość 49 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Krzesło dziecięce
Białe, nośność 50 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Joana
Dżersejowy, biały/beżowy, 240x260 cm
(6)
W magazynie
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
S|P Collection
Wazon Cone
Ceramiczny, biały, ø 9 cm, wysokość 40,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy EasyStore
Plastikowy, biały, ø 15 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Pure
Ścienny, ø 40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa/kremowa, 220x240 cm
(469)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Esschert Design
Fartuch Barbecue
Ze skóry, brązowy
(18)
W magazynie
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Umbra
Szkatułka na biżuterię Cove
Ø 23 cm, wysokość 13 cm
Dostawa od 26.10.2026
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wycieraczka Rocks
Bordowa/beżowa, 55x80 cm
Dostawa od 30.10.2026
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wycieraczka Square
Ciemnozielona/kremowa, 55x80 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Garden Pleasure
Regał ogrodowy MWH
Metalowy, żółty, 48x48 cm, wysokość 180 cm
(4)
Dostawa od 03.11.2026
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Mama Mushroom
Tekstylny, w paski, beżowy, ø 33x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus
Ceramiczna, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Wieszak ścienny Picket
Z litego drewna sosnowego, ciemnobrązowy, szerokość 61 cm, wysokość 17 cm, głębokość 4 cm
(3)
W magazynie
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus Play
Ceramiczna, ciemnofioletowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Art
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(10)
W magazynie
305 zł
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Elephant
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 30x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Lampa zewnętrzna Sam
Fioletowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP54, ø16x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Taca Hezha
25x34 cm, ceramiczna
(16)
W magazynie
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Butterfly Life
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, czarny, 29x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, szarobeżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Sedef
Bawełniany, szary, 210x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztućce Lite
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Zestaw do whisky Jaxon
1,28 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
Floriane Garden
Stolik ogrodowy Beech
Z litego drewna bukowego, składany, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
304,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dzbanek do herbaty Sablo
1 l, ceramiczny, jasnoszary/beżowy
(1)
Dostawa od 27.10.2026
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Horus
Kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Rabbit
Z mikropluszu, niebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 61 cm
Dostawa od 29.10.2026
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Boltze
Poidełko dla ptaków Hedda
27x42 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Puf Sana
Z materiału bouclé, szary, ø 38 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wieszak ścienny Ross
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, szerokość 12,5 cm, wysokość 4,5 cm, głębokość 70 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Suave
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Gazetnik Tower
Metalowy, czarny, 27,5x35 cm, wysokość 35 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Heikki
Ceramiczny, kremowy, ø 20 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Ławka dziecięca Peppa Pig
Aksamitna, tapicerowana, ze schowkiem, biała, szerokość 57 cm, głębokość 31 cm, wysokość 27,5 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
302,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Ruddy
26,5x68 cm, wysokość 48 cm, rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Soft Care
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 21 m
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Wałek kuchenny Beech
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, w kolorze khaki, 220x220 cm
(5)
W magazynie
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Pojemnik Kasane L
Antracytowy, 25x39x27 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Opulent Jacquard
Pikowana, żakardowa, beżowa, 240x260 cm
(23)
W magazynie
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Patera na ciasto Pearl
Ceramiczna, biała, ø 34 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Miski zestaw Lux
2 szt., białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
140
141
142
...
384
Załaduj więcej