Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 181 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Actona
Stolik Wyre
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
306 zł
z kodem
381,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Deska do prasowania Diamond M
Z uchwytem na stację parową/z wtyczką/z regulowaną wysokością, czarna, 120x38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
381,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Wing
Plastikowy, biały, 33 l
(94)
W magazynie
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Poszwa na kołdrę Plu
Jednoosobowa, z satyny bawełnianej, w kratkę, jasnoniebieska/brązowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Brock
Ręcznie wykonany, szklany, szary, ø 22 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Bubbi
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/biała, szerokość 80 cm, wysokość 22,5 cm, głębokość 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozowniki do mydła Kirei
3 szt., ścienne, szklane, białe, 350 ml, ø 8 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
380 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dzbanek do herbaty Makoto
1 l, z sitkiem, kamionkowy, kremowy
Dostawa od 20.10.2026
380 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kosz na pranie Frisco
Tekstylny, beżowy, 65 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
380 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca House
Niebieska, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 27x3,5x24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Cloud
Różowa, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 31x3,5x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Krzesło Fain
Sztaplowane, plastikowe, szare
(1)
W magazynie
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
Dostawa od 20.10.2026
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Doggy
Ścienny, wysokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Butterfly
Żółta, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 26,5x3,5x26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Półka
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 90 cm, wysokość 9 cm, głębokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Pościel Shima
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, w paski, biała/niebieska, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ruby
Ze sztucznego futra, kremowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Bianca
Narzuta Attica Velvet
Pikowana, aksamitna, bordowa, 240x260 cm
Dostawa od 04.11.2026
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, czarne, 48x32x20,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Kołdra Boya
Całoroczna, 195x215 cm
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, kremowy, 220x240 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
WMF
Garnek Mini
Do gotowania na parze, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 3 l, ø 18 cm, odpowiedni na indukcję
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Neptune Medium
Wypełniona pierzem, do spania, 80x80 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
6 szt., ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
63,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cattara
Grill Keg
Na węgiel drzewny, ø 32 cm
(92)
Dostawa od 22.10.2026
378,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Syfon do bitej śmietany Profi Line
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
378,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Stelaż
140x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Sztućce Posate Imperial
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Zestaw noży
3 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Barek ogrodowy Calla
Metalowy, antracytowy, ø 40 cm, wysokość 75 cm
Dostawa od 30.10.2026
302 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
60x60 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
Dostawa od 22.10.2026
302 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Podwyższona skrzynka na rośliny Jasmine
Stalowa, 96x30 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 30.10.2026
302 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Blaze
Na owoce, szklana, ø 31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Infinity Flex
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(13)
W magazynie
376,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
WMF
Wirówka do sałaty
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
376,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Koc plażowy Allure Stripe
Lniany, w paski, beżowy, 140x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Ławka
Drewniana/tapicerowana, ze schowkiem, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, głębokość 30 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Stojak na ubrania Haldor
Stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 63x34 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Hébé
Plastikowe, brzoskwiniowe, nośność 100 kg, szerokość 39,5 cm, wysokość 79 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Woman With Butterfly
Z żywicy polimerowej, 21x20 cm, wysokość 36,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(33)
W magazynie
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Riva
Frotte, bawełniany, szary, 100x200 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
376 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz History 4
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
126
127
128
...
380
Załaduj więcej