Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 003 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Garnek Meda 4.0
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 5,5 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Garnek Ferno
Do pieczenia, żeliwny, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Roba
Koń na biegunach Unicorn
28,5x73 cm, wysokość 74 cm, rekomendowany wiek 2+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Kinto
25x65 cm, wysokość 45 cm, nośność 40 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Floriane Garden
Fotel ogrodowy Beech
Drewniany, kremowy/w naturalnym kolorze, nośność 150 kg, szerokość 59 cm, wysokość 90 cm, głębokość 44 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Krzesło dziecięce Gugga
Jasnoszare, wysokość siedziska 30 cm, nośność 150 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Obrazy zestaw Gallery
60x80 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Puf dziecięcy Kio
Ø 35 cm, wysokość 40 cm, waga 1 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Colombo
W kolorze matowej czerni, metalowa, LED, typu słupek, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 15,5x14x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Gold Palm
80x120 cm, drukowany, szklany
Dostawa od 06.11.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Ingranaggio
Ścienny, ø 60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Elevate
Plastikowy, 6 szt., ze stojakiem
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Billie
Plastikowe, zielone, nośność 110 kg, szerokość 47 cm, wysokość 80 cm, głębokość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Pandora
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, z nadrukiem, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
390 zł
z kodem
486,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Bodo
Antracytowa, 50x39 cm, wysokość 72 cm
(11)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Haden
Toster Dorset Putty
Beżowy, ze stali nierdzewnej, moc 1630 W
(3)
Dostawa od 19.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Ekspres do kawy Dorchester
Biały, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,5 l, moc 1080 W
(1)
Dostawa od 19.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Krzesło ogrodowe Deco Porto
Plastikowe, ciemnoszare/ciemnobrązowe, nośność 110 kg, szerokość 56 cm, wysokość 82 cm, głębokość 53 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa stojąca Nina
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 23x33,5x144 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Zestaw do przedpokoju Haldor
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 64,5 cm, wysokość 180 cm, głębokość 37,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Fondi
Drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 56 l
(6)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Fotel dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoniebieski
(1)
Dostawa od 20.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Faun
Ścienne, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Yellow Vase
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Arch
62x92 cm, drukowany, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 04.11.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Static
62x92 cm, drukowany, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 04.11.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Circular
Do segregacji odpadów, plastikowy, czarny, 35 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Sofia
Rattanowe, w naturalnym kolorze, nośność 115 kg, szerokość 49,5 cm, wysokość 81,5 cm, głębokość 59 cm
(3)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka dziecięca Pink Heart
Z siedziskiem, różowa, szerokość 60 cm, wysokość 62 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 29.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Kosz na śmieci
Otwierany na dotyk, stalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 30 l
Dostawa od 14.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Stojak na ubrania Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, 89x52 cm, wysokość 151 cm
Dostawa od 22.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Post
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 38x35 cm, wysokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Hexagon
Ścienny, wysokość 62 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Doniczka Deco Rectangle
Samonawadniająca, plastikowa, z otworem drenażowym , wysokość 45,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
483,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Tablica A-bulletin
Magnetyczna, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
386 zł
z kodem
481,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Zazina
Z żywicy polimerowej, 19x20,5 cm, wysokość 39 cm
Dostawa od 20.10.2026
384 zł
z kodem
480 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Leżak ogrodowy Naxos
Metalowy, pomarańczowy, nośność 120 kg, szerokość 62 cm, wysokość 89 cm, głębokość 160 cm
Dostawa od 30.10.2026
479,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Evania
Ręcznie wykonany, ceramiczny, kremowy, ø 23,5 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Pria
Wysoki, z papier mâché, kremowy, ø 32 cm, wysokość 51 cm
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Serina
Wysoki, z papier mâché, kremowy, ø 34 cm, wysokość 55 cm
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lustro Ulrica
Ścienne, 80x80,5 cm
(13)
Dostawa od 07.12.2026
479,62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak Marcolina
Metalowy, czarny/brązowy, szerokość 80 cm, głębokość 30 cm, wysokość 160 cm
(4)
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Daisy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z perkalu bawełnianego, kwiecista, beżowa, 200x220 cm
Dostawa od 19.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Nordure
Stolik Marais
Z kamiennym blatem, beżowy, 90x90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 06.11.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
113
114
115
...
373
Załaduj więcej