Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 035 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Keter
Leżak ogrodowy Atlas
Regulowany/składany, plastikowy/tapicerowany, jasnoszary, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 29 cm, głębokość 187,5 cm
Dostawa od 16.10.2026
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak ścienny A-Coat
Z półką, stalowy, jasnoszary, szerokość 21,5 cm, wysokość 15 cm, głębokość 80 cm
Dostawa od 26.10.2026
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Zestaw talerzy Malia
Dla 6 osób, 18 szt., kamionkowy, szary
(121)
W magazynie
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Dziecięca kuchnia ogrodowa Fun
Drewniana, 35x89,5 cm, wysokość 88,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Loft William
Ścienne, 60x150 cm
(20)
W magazynie
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Kwietnik Rabo
Metalowy, 25x60 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 19.10.2026
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Wieszak ścienny Dama
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 107 cm, wysokość 64 cm, głębokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 3.0
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Ruszt do grillowania Magnus/Caesar
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Consenza
Szara, metalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem/z czujnikiem ruchu, ø12x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Sophia
Tapicerowane, szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Zasłona dziecięca Tipi
Do łóżka, szara, 198x266 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Koszyk Indo
Rattanowy, w naturalnym kolorze, ø 50 cm, wysokość 58 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Remundi
Zestaw półek Magnus
2 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
584 zł
292 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stolik Depok
Rattanowy, w naturalnym kolorze, ø 60 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 29.10.2026
466 zł
z kodem
583 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Regał łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 36,5 cm, wysokość 153 cm, głębokość 33 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Puf Ethnic
Brązowy/beżowy, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dziecięca szafka nocna BRONXX
Metalowa, czarna, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Interstil
Krzesło Moon
Z podłokietnikami, czarne/szare
(12)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak Nadue
Z litego drewna bukowego, czarny, szerokość 46 cm, głębokość 46 cm, wysokość 170 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rolser
Deska do prasowania K-Tres Black Tube
Z uchwytem na stację parową/z regulowaną wysokością, czarna, 120x38 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cattara
Grill Smokie
Na węgiel drzewny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
579 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Duo
Do segregacji odpadów/z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 2x30 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Hennetved
Ścienne, 35x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Ławka dziecięca Paw Patrol
Ze schowkiem, niebieska, szerokość 60 cm, głębokość 35 cm, wysokość 65,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Novara
Dwuosobowa, zapinana na suwak, kwiecista, beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Descanso
Pościel Annabelle
Dwuosobowa, zapinana na suwak, kwiecista, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stół do uprawy Mariegold
Metalowy, 110x52 cm, wysokość 81 cm
Dostawa od 30.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Karup
Szafki nocne zestaw Dock
2 szt., w naturalnym kolorze, 45x34 cm, wysokość 5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
289,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Batilda
Aksamitne, aksamitne, szare
(2)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Elin
Metalowe, szare, nośność 100 kg, szerokość 57 cm, wysokość 88 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Soria
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 11 cm, wysokość 51 cm, głębokość 39 cm
Dostawa od 19.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Zestaw mebli dla dzieci Miffy
3 szt., z litego drewna, szary, nośność 50 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mercure
Z półką, w dekorze dębu, biała/w naturalnym kolorze, 34x31 cm, wysokość 60 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw mebli ogrodowych Retro
Dla 2 osób, ciemnoniebieski
(38)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Półka Bakku
Metalowa, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 16 cm
Dostawa od 19.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Półka Mataram
Wielopoziomowa, metalowa, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 14 cm
Dostawa od 29.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Kompostownik Modular
Plastikowy, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Malia
Dla 6 osób, 18 szt., kamionkowy, beżowy
(118)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Profi
Na kółkach, metalowy, w kolorze srebra, 121x52 cm, wysokość 185 cm
(58)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
100x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Palenisko Hexagon
60,5x70 cm, wysokość 62,5 cm
(11)
Dostawa od 22.10.2026
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Palenisko
Żeliwne, ø 59 cm, wysokość 20,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Parasolnik Drip
Metalowy, czarny, 20x20 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Zestaw mebli dla dzieci Universal
2 szt., z litego drewna, biały, nośność 15 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Zestaw talerzy Burlesque
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, biały
(165)
W magazynie
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Becca
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, aksamitne, antracytowe
(2)
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
105
106
107
...
374
Załaduj więcej