Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 040 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Less
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 62 cm, wysokość 30 cm, głębokość 20 cm
Dostawa od 02.11.2026
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
450 ml, plastikowy, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stolik Olir
Ze szklanym blatem, czarny, 74x81,5 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 07.12.2026
1 022 zł
z kodem
1 278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Rallye
Pikowany, z satyny bawełnianej, kremowy, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dziecięca szafka nocna Kiddy
Biała, 40x36 cm, wysokość 41 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Prankster Elf
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Puqa Design
Wieszak ścienny Mita
Z półką, w dekorze orzecha, antracytowy/brązowy, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 18 cm
(112)
Dostawa od 04.11.2026
285 zł
z kodem
356 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło Cebu
Z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
622 zł
z kodem
777 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Krzesło dziecięce Gugga
Jasnoszare, wysokość siedziska 30 cm, nośność 150 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Ok
Z żywicy polimerowej, 10x7 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Krzesło Merrick
Z podłokietnikami, metalowe, czarne/beżowe
Dostawa od 22.10.2026
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Parawan Jalila
Z litego drewna topolowego, czarny, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Parawan Josine
Rattanowy, w naturalnym kolorze, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Micadoni
Stół Charlotte
Z litego drewna dębowego, 100x200 cm
Dostawa od 04.12.2026
4 507 zł
z kodem
5 634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Nowość
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Eda
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, miętowe
Dostawa od 04.12.2026
4 951 zł
z kodem
6 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 9 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Konsola Saturn
Metalowa, zielononiebieska, 34x118 cm, wysokość 82 cm
Dostawa od 26.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Szachy Play Chess
Dostawa od 02.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło District
Metalowe, w kolorze brązu
Dostawa od 29.10.2026
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Varla
Ø 28 cm, ceramiczny, beżowy
Dostawa od 07.12.2026
51 zł
z kodem
63,86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
House Nordic
Półka Sines
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 25 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał łazienkowy Dara
W kolorze srebra, szerokość 33 cm, wysokość 73 cm, głębokość 26 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
214 zł
z kodem
266,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Destan
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowa/w naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Drasi
Betonowy, okrągły, ø 90 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 09.12.2026
3 240 zł
z kodem
4 050 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 03.12.2026
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
1 309,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Kolorowanki Baby Dinos
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Konsola Kilian
Z blatem w dekorze dębu, w ciemnym naturalnym kolorze, 43x150 cm, wysokość 75 cm
Dostawa od 22.10.2026
2 023 zł
z kodem
2 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dutch
Z półką, metalowy, w kolorze srebra, szerokość 80 cm, wysokość 90 cm, głębokość 33 cm
Dostawa od 14.10.2026
786 zł
z kodem
982 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stelaż Talo
90x190 cm, lamelowy, nieregulowany, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 09.12.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., wiklinowe, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Melva
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 130 kg
Dostawa od 07.12.2026
554 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Puf Glam Style
Z tkaniny szenilowej, zielony, ø 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Tempa
890 ml, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Senza
Metalowy, czarny, szerokość 65 cm, wysokość 63,5 cm, głębokość 28 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
270
271
272
...
374
Załaduj więcej