Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 985 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Puf Barney
Rozkładany, kremowy, szerokość 70 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 447 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Puf Anila
W naturalnym kolorze, ø 50 cm, wysokość 41,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 1000
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, beżowy, ø 140 cm
(11)
Dostawa od 15.12.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, ø14x3,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 14x3,5x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie
Ścienna, szara, plastikowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(1)
Dostawa od 06.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Latina
220 ml, kamionkowy, ciemnofioletowy
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wieszak na ręczniki papierowe RollGrip
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 17,5x30,5 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 15.10.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy, tekstylny/plastikowy, wysokość 15,5 cm
(66)
Dostawa od 23.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer Rail
Drewniany, 25x33 cm, wysokość 6 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Niklaus
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Stolik Glam
Metalowy, brązowy, ø 73 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 599 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moonia
Materac Platinum Classic
140x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki żelowej/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 26 cm, nośność 200 kg
(1)
Dostawa od 30.10.2026
2 151 zł
z kodem
2 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Komoda Torcino
Z litego drewna mango, z półmatowym wykończeniem, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 75 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 02.11.2026
6 167 zł
z kodem
7 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Bieżnik Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 36x136 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę
Wiszący, metalowy, biały, 18,5x20 cm, wysokość 14 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Viana
Do łazienki, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
(39)
Dostawa od 19.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Konsola Corvo
Szaroniebieska, 35x120 cm, wysokość 90 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
1 527 zł
z kodem
1 909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bébé Douceur
Gryzak Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Zola
Czarna, 40x35 cm, wysokość 74 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Ramen Bowl
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Sardine Tin
Z plastiku z recyklingu, niebieska, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Roba style
Jasnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Rondel Anett
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,1 l, ø 12,5 cm, odpowiedni na indukcję
(14)
Dostawa od 22.10.2026
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Stojak na ubrania Arch
Metalowy, bordowy, 92x39 cm, wysokość 186 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Face
Metalowa, 23x11 cm, wysokość 45 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
383 zł
z kodem
478,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel Perníček
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, 200x140 cm
Dostawa od 14.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 26 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, czarna
(24)
Dostawa od 19.10.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Firework
3 szt., czarne, metalowe, LED, wbijane, solarne, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
45,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Rimca
Aksamitna, ø 35 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Serwetki zestaw Pals
2 szt., 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Christmas Deco
Ze świątecznym motywem, zielona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Pufy zestaw Polina
2 szt., aksamitne, ze schowkiem, czarne/szare, ø 36 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 22.10.2026
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Puf Talya
Ze schowkiem, szary, szerokość 50 cm, wysokość 33 cm
Dostawa od 22.10.2026
1 047 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel ogrodowy Codolar
Drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 130 kg, szerokość 67 cm, wysokość 75 cm, głębokość 83 cm
Dostawa od 09.12.2026
1 705 zł
z kodem
2 131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
YAMAZAKI
Zestaw pojemników na przyprawy Tower
6 szt., ze stojakiem, plastikowe
(12)
Dostawa od 15.10.2026
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
45,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Lucy
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, czarne/beżowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 47,5-59,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Zegar Home
Wahadłowy/ścienny, wysokość 37,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
261
262
263
...
373
Załaduj więcej