Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 274 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Compactor
Wieszak na ręczniki
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 2,5x22 cm, wysokość 22 cm
(48)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Koszyk
Szary, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa York
Z imitacji skóry, do spania/rozkładana, typu chesterfield, wodoodporna/plamoodporna, biała, dwuosobowa, szerokość 203 cm, głębokość 86 cm, głębokość siedziska 54 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Casafina
Ramekin Poterie
ramekin, ø10 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Grzechotka Musetti Mouse
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Bronte
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
155,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Sztućce Skandi
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanah Home
Narożnik Belissimo
Prawostronny, niebieski, czteroosobowy, szerokość 270 cm, głębokość 140 cm, głębokość siedziska 77 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 739 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Zestaw mebli ogrodowych Eucalyptus
Dla 2 osób, z litego drewna eukaliptusowego, w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 309 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Miaou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 15 cm, długość 32 cm
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek Kumi
290 ml, ceramiczny, ciemnobrązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Disorder
Frotte, z bawełny organicznej, brązowy/beżowy, 50x90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Rina
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Gravillou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 22 cm, długość 75 cm
(2)
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Still Life
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
519 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Garnek Venice
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 4,6 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
Tylko na Bonami
EMKO
Sofa Bean
Aksamitna, niebieska, trzyosobowa, szerokość 264 cm, głębokość 78 cm, głębokość siedziska 53 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 799 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Regał dziecięcy Calle
Z litego drewna paulowni, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 55 cm, wysokość 89,5 cm, głębokość 28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 799 zł
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Zestaw mebli ogrodowych Corfu
Dla 4 osób, ciemnoszary, 4 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 579 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Sitko Chef It
Plastikowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Durszlak Chef It
Plastikowy, ø 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Nóż President
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanah Home
Sofa Bella
Plamoodporna, szara, dwuosobowa, szerokość 177 cm, głębokość 81 cm, głębokość siedziska 53 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 659 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Mata stołowa Tabletop
Z liści kukurydzy, 30x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Mlecznik Cyril
180 ml, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik Essentials Transparent
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 16 l, 39x30x21 cm
(15)
W magazynie
40,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Actona
Fotel Vansbro
Wypoczynkowy, częściowo rozkładany, antracytowy, wysokość oparcia 50 cm, wysokość siedziska 49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 719 zł
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa stojąca TOWNSHEND
Czarna/w naturalnym kolorze, stalowa, 20,5x25x166,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tamara
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
RIG-TIG
Obieraczka Redo
Rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szafka nocna Wari
W naturalnym kolorze, 50x45 cm, wysokość 54 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 539 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa stojąca Specter
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, ø25x178 cm
(6)
W magazynie
345 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ambiance
Naklejka dziecięca Monkeys
Na ścianę, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Remundi
Szpikulce do szaszłyków zestaw Rotisserie
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
52,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Narzuta Macie
Pikowana, bawełniana, czerwona/biała, 240x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
Windsor & Co Sofas
Sofa Madame
Skórzana, wodoodporna, jasnobrązowa, dwuosobowa, szerokość 212 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 649 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Ladelle
Miarka do kawy z klipsem Lawson
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Krzesło ogrodowe Hemilce
Drewniane, beżowe, nośność 130 kg, szerokość 55 cm, wysokość 73 cm, głębokość 58 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa stojąca Lund
Biała, metalowa, LED, ø48x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 389 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koszyki zestaw Botofte
3 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 630 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Organizer wiszący Circus
Tekstylny, zielony/kremowy, 40x1x60 cm
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
228
229
230
...
384
Załaduj więcej