Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 315 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Cosmopolitan Design
Narożnik Belfast
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, w kształcie litery U, wodoodporny/odpowiedni dla zwierząt domowych, beżowy, powyżej 4 osób, szerokość 340 cm, głębokość 149 cm, głębokość siedziska 68 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 799 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
RIG-TIG
Krajalnica Redo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Miska do robienia domowego sera
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bobochic Paris
Sofa Leonard
Sztruksowa, odpowiednia dla zwierząt domowych, ciemnoniebieska, czteroosobowa, szerokość 274 cm, głębokość 109 cm, głębokość siedziska 70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
10 899 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Lejek do wina z zatyczką Vino
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tvilum
Komoda Next
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, z połyskiem, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 149 cm, wysokość 84 cm, głębokość 48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Osłonka na doniczkę Natural
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Wazony zestaw Ditsy Floral
3 szt., kamionkowe, kremowe, ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 22x24,5 cm, wysokość 117 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Grinch
Polarowa, ze świątecznym motywem, zielona, 29x36 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Komoda Colima
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Koszyk Jute
Plastikowy, szarobrązowy, ø 17 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Household Pleasure
Półka Optic
W dekorze drewna egzotycznego, z płyty MDF, powłoka: folia, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Stolik ogrodowy Merrigan
Aluminiowy, 62x105 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 639 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Blossom Tree
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
W magazynie
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Shaker
Ze stali nierdzewnej, pojemność 570 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Fotel ogrodowy Xoriguer
Drewniany/ze sztucznego rattanu, beżowy/w naturalnym kolorze, nośność 160 kg, szerokość 80 cm, wysokość 74 cm, głębokość 76 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 833 zł
Do koszyka
Do koszyka
Juinsa
Ruszt do grillowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
40,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
YAMAZAKI
Magnetyczna mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 5,5x7 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Brisa
Deserowy, ø 21 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
51,60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko kontynentalne Flip
180x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 929 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pure
Ścienna, plastikowa, biała
(33)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 820 ml, szklany, w kolorze różowego złota
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Gazzda
Krzesła zestaw Book
2 szt., sztaplowane, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 789 zł
1 394,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Fartuch
2 szt., czerwony/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Doniczki zestaw Thanh
3 szt., plastikowe/ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 45 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
714 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Regał modułowy Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 190 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 787 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Hungry
Do wanny, 5 szt., 10x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39,99 zł
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 33 cm
(6)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Solniczka i pieprzniczka Taormina
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Trapani
Na węgiel drzewny
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca Meggie
24x35 cm, do serwowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tescoma
Garnek Presto
Ø 11 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., wiszące, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
19 zł
4,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
zestaw 2 szt.
Ixia
Krzesła zestaw
2 szt., sztaplowane, metalowe, z półmatowym wykończeniem, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 129 zł
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Organizer łazienkowy Whitney
Plastikowy, 23x7 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Taca Vine
14x47 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Jurassic World "Volcano"
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Rene
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, ciemnozielona, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Checkers
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
15,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Dziecięca lampka nocna Rainbow
Kremowa, silikonowa, LED, nocna/przenośna, do kontaktu, 18x6x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bobochic Paris
Narożnik Fuji
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, jasnoszary, powyżej 4 osób, szerokość 377 cm, głębokość 204 cm, głębokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 437 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
noo.ma
Lustro Lun
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 009 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Łóżeczko Ole
70x140 cm, ze zdejmowanym bokiem/z regulowaną wysokością, ze stelażem, z płyty MDF, powłoka: melamina, białe/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 479 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
199
200
201
...
381
Załaduj więcej