Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 300 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Hendi
Szatkownica do warzyw
Do warzyw
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Podwyższona grządka
Plastikowa, 27x27 cm, wysokość 15,5 cm
(4)
W magazynie
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Hanoi
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 6x8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampion LED Jamjar
Biały, szklany, LED, przenośny, solarny, IP44, 8x8x18 cm
(13)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Zestaw kubka i miski Lama
2 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Deska sedesowa Alberola
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
(30)
W magazynie
22,99 zł
7,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Modułowa szafka pod TV Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 156 cm, wysokość 40 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 428 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Aztec Diamond
Geometryczna, szara, 180x180 cm
(1)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Evo Easy
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 65 l, 59x39x41 cm
(15)
W magazynie
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Ilsa
2 szt., tapicerowane, kremowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 279 zł
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Emile Henry
Chlebak Ultime
Ceramiczny, czerwony, 25x35,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Simple Cook B5564053
Do grillowania, z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm
(3)
W magazynie
140,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obraz Marvilo
60x90 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
372,70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
Na żywność, plastikowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 19x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cotton House
Pościel Korin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, ceglasty
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 009 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
Zmywalny, z PCV, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Makamii
Narożnik Manao
Lewostronny/z szezlongiem, wodoodporny, ciemnoszary, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 165 cm, głębokość siedziska 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 449 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Noto
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 559 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
Orion
Wałek kuchenny
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
634 zł
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Podkładki zestaw
4 szt., z filcu, ze świątecznym motywem, czerwone, ø 10 cm
(14)
W magazynie
21 zł
5,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Desert Walk
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Szufelka Vintage
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Modułowa szafka pod TV Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 256 cm, wysokość 40 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kieliszek na jajko Paula
Ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Szczotka do WC Simply
Metalowa, czarna, ø 16,5 cm, wysokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cocoty
Czarny/beżowy, 45x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Infinity
Plastikowy, szary, 40 l
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Meise Möbel
Łóżko jednoosobowe Mattis
120x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, sztruksowe, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 979 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Taca Belor
13x32 cm, ceramiczna
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, z odpinaną rączką, żeliwna, ø 22 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Wycieraczka Luna
Czarna, 43x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Zestaw pod TV Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 358 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
9 165 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotacyjny, z wiadrem
(2)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Miski dla dzieci zestaw Lemon & Pear
2 szt., silikonowe, żółte/zielone
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Peacock Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Modułowa szafka pod TV Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 228 cm, wysokość 40 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 557 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik na proszek do prania Multi
Biały, 18x24 cm, wysokość 24 cm
(5)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
1 979 zł
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Casafina
Talerz Poterie
Ø 26 cm, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
douceur d'intérieur
Półka na wannę Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 70 cm
(2)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
196
197
198
...
381
Załaduj więcej