Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 135 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval
Szklana
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Szklanka Carezza
350 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, jasnoszary
(4)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Yaline
Kremowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Etażerka Harlequin
Szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Mineur
6 szt., bawełniane, brązowe, 65x65 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Waga kuchenna Scale
Czarna, ze stali nierdzewnej, nośność 3 kg
(10)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Chiba
W dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 31 cm, głębokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Tarka
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Osłona balkonowa
Plastikowa, szara, 500x90 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Mydelniczka Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 13x13 cm, wysokość 10 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnoniebieskie, 140x200 cm
(13)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Doniczka Argyle
Na zioła, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, biały, 1,8 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
vtwonen
Modułowa szafka pod TV Modulair
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 44 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Basic
2 szt., głębokie, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Wycieraczka Welcome Plants
Z włókna kokosowego, ciemnoniebieska, 73x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Biurko Brenta
Ścienne, 8x74 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
895 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Fondi
Ścienny, drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 60x25,5 cm, wysokość 48,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Lemons
2 szt., ze szkła hartowanego, beżowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Faces
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Blush
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko
Ø 12 cm, plastikowe
(230)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Brandani
Taca Nonna Rosa
30x40 cm, porcelanowa
(15)
W magazynie
186 zł
z kodem
231,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
HIP
Ręcznik plażowy Abhita
Bawełniany, kwiecisty, zielony, 100x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa naftowa Lilan
Metalowa, ø 19 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 17x10 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Feline
Metalowy, 10x10 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
64,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Trzepaczka Twist
Plastikowa
(22)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos EM77
1 l, plastikowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, beżowy, objętość dzbanka 500 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., ścienne, metalowe, pomarańczowe
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Morpho
Czarny/kremowy, 60x100 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Haczyk Smart
Wiszący, stalowy, biały
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 18,5x23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Zegar Gwenna
Stołowy, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 29x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska
Plastikowa, czarna, 8 l, 29x32 cm, wysokość 14 cm
(26)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cotton House
Pościel Leona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, morska, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Agate
Abstrakcyjny wzór, 180x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., biodegradowalne, 7 l
(43)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sheep
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
125
126
127
...
380
Załaduj więcej