Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 042 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Cattara
Grill Fiesta
Na węgiel drzewny
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 279 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Södahl
Zasłona prysznicowa Vista
Geometryczna/w kratkę, w kolorze kości słoniowej, 180x200 cm
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, zielone
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 783 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Twist
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizery łazienkowe zestaw
4 szt., plastikowe, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Łóżeczko Forrest
70x140 cm, ze zdejmowanym bokiem/z regulowaną wysokością, ze stelażem, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 127 zł
z kodem
3 909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Brandsby
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x120 cm
W magazynie
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Esencia Classic XL
Ścienny, ø 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, zielony/szary
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Dozownik do mydła
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 450 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Frytkownica beztłuszczowa Putty
Beżowa, plastikowa, pojemność 6,5 l, moc 1600 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Łyżeczki deserowe zestaw Serve
6 szt., w kolorze złota
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Doniczka Berries
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Półka Float
Stalowa, powłoka: szczotkowanie, w kolorze matowego srebra, szerokość 80,5 cm, wysokość 13,5 cm, głębokość 17 cm
W magazynie
523 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozowniki do mydła Kirei
3 szt., ścienne, szklane, białe, 350 ml, ø 8 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
380 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Zestaw do przedpokoju Bellwood
Z litego drewna eukaliptusowego, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 106 cm, wysokość 167 cm, głębokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 383 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Billie
Plastikowe, zielone, nośność 110 kg, szerokość 47 cm, wysokość 80 cm, głębokość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Łóżko jednoosobowe Whale
90x200 cm, bez zagłówka, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 079 zł
z kodem
2 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Chess
2 szt., tekstylne, beżowe, ø 32 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, beżowy, 42x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Manie
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø20x147 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Swirl
Różowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Szafka nocna Tu
Z blatem w dekorze dębu, czarna/w naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 52,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, niebieski/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Biurko Westerleigh
49x115 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 567 zł
z kodem
3 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stojąca Nairobi
Czarna/kremowa, z żywicy polimerowej, ø30x145 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Noemi
Z litego drewna akacjowego, składany, w naturalnym kolorze, 70x70 cm, wysokość 73 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Konsola Westerleigh
40x105 cm, wysokość 76 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Cillie
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 28x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tadea
Na zamek , w zabawny wzór, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lampion LED Lito Led
Na USB, metalowy, czarny, ø 31 cm, wysokość 49 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
754 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Mini Vichy
Zmywalny, w kratkę, zielony, 140x240 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Z powłoką nieprzywierającą/z powłoką ceramiczną, ze stali nierdzewnej, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Aram
Ceramiczny, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Peach Skin Round S
Tekstylny, kremowy, ø 21 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Pensacola
Czarny, ø 80 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Dolly
34x65 cm, wysokość 53 cm, nośność 60 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Komoda dziecięca Jil
Z przewijakiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 117 cm, wysokość 103 cm, głębokość 78 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 479 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 559 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
239
240
241
...
374
Załaduj więcej