Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 020 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Clouds"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 17x21 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, niebieski
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Chrome
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 11 cm, wysokość 16 cm, głębokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizer na zegarki
Szklany, 13x33 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Bing "Hoppity"
Bawełniany, 70x140 cm
(2)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 44,5 cm, czarna
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Nira
Ścienne, 50x70 cm
(2)
W magazynie
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Daroca
Z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 38 cm, głębokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Marble Gold
Ze szkła hartowanego, biała, abstrakcyjny wzór, 50x56 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Stolik Totem
Szarobeżowy, 50x111 cm, wysokość 36 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 063 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, jasnoróżowe, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
694,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Roba
Przewijak Baby Pool
W dekorze brzozy, ze sklejki, powłoka: lakierowanie, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 83 cm, wysokość 100 cm, głębokość 54,5 cm, na kółkach
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tenzo
Szafka pod TV Dot
Z płyty wiórowej/z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, biała, szerokość 162 cm, wysokość 60 cm, głębokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 951 zł
z kodem
3 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Myjki zestaw Clean
2 szt., kremowe, 21x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz 3D Canvas
70x100 cm, ręcznie malowany/3D, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obraz View
40x50 cm, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Üçgen
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Nils
Sztruksowa, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chip
Do serwowania, ceramiczna, jasnozielona/kremowa, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Luigi
Uchylna/wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, liczba par butów 3 , szerokość 78 cm, wysokość 48 cm, głębokość 13 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Albert
Na baterie, metalowy/szklany, biały, ø 12,5 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Dekoracja ogrodowa Tree
Metalowa, wysokość 77,5 cm
(2)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Kinto
25x65 cm, wysokość 45 cm, nośność 40 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Lorson
ramekin, 4 szt., ø9 cm, ceramiczne
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Kylie
Deserowy, ø 15 cm, kamionkowy, biały
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Estelle
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Komoda Emerald
Z płyty MDF, powłoka: folia, szara, szerokość 79 cm, wysokość 81 cm, głębokość 35 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Niko
Z podnóżkiem, sztruksowy, beżowy, wysokość oparcia 52 cm, wysokość siedziska 44 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Kyoto
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 50x100 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
895 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Komoda Dalby
Metalowa, czarna, szerokość 140 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 663 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Biurko Lissabon
W dekorze dębu, 145x146 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
2 431 zł
z kodem
3 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Pojemnik Merry-go-round
Na pierniki/na ciastka, kamionkowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Leżak ogrodowy Boel
Czarny, nośność 120 kg, szerokość 66 cm, wysokość 77 cm, głębokość 100 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 431 zł
z kodem
1 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Leżak ogrodowy Beverly Hills
Drewniany, brązowy, szerokość 74 cm, wysokość 75 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Blatt
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szarobeżowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Rabbit
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Singles
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Zephyr
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, biała, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
Z imitacji rattanu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
1 183 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 150 ml, 10x8 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
233
234
235
...
373
Załaduj więcej