Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 959 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Saida
55x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Elba
Z litego drewna dębowego, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 88 cm, głębokość 43 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
2 479 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Biurko Century
45x100 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 415 zł
z kodem
1 769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka na buty Genova
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, z połyskiem, szara, liczba par butów 20 , szerokość 88 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 24.11.2026
1 655 zł
z kodem
2 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Foxy
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Dziecięca szafka nocna
Z półką, biała, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wyciskarka do cytrusów
(2)
Dostawa od 20.10.2026
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Ice Cream
6 szt., bawełniane, różowe, 40x60 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
11,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bystag
Zegar
Ścienny, wysokość 58 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
vtwonen
Szafa modułowa Daily
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 200 cm, głębokość 58 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 023 zł
z kodem
3 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Little Nice Things
Wieszak dziecięcy Tree House
Ścienny, zielony, szerokość 48,5 cm, wysokość 39 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Frieda
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie/szare
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 903 zł
z kodem
6 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka na buty Oslo
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 139 cm, głębokość 24 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Basic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 66 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Leitz
Tablica Cosy
Magnetyczna, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Florist
Do serwowania, ø 26,5 cm, kamionkowy
(3)
W magazynie
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Vancouver
Drewniana, biała, nośność 200 kg, szerokość 128 cm, głębokość 51 cm, wysokość 80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Tigry
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Mirery
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, niebieska, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Yes Everyday
Zegar Home
Wahadłowy/ścienny, wysokość 37,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Embla
Ręcznie wykonany, kamionkowy, różowy, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Stolik Zanu
W dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 68 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka na buty Fremont
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 108 cm, głębokość 37 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Campus
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 120 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
1 175 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Rowan Berries
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Menoto
Ścienny/bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Berna
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
1 191 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Leżak ogrodowy Deco Porto
Regulowany/składany, plastikowy, ciemnobrązowy, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 34,5 cm, głębokość 191,5 cm
(2)
W magazynie
469 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 69 l
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Zestaw młynków do pieprzu i soli Suli
2 szt., jasnożółty/zielony, drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
190,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
PT LIVING
Podpórka do książek Joey
Ceramiczna
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Regał
Bambusowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 70 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Orbella
Odpowiedni do prania, biały/w kolorze srebra, 45x75 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Squid Lighting
Lampa stojąca Owl
W kolorze złota, z opalowego szkła, IP40, ø32x130 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Melody
Aluminiowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 13 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker Chester
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
vtwonen
Szafa modułowa Daily
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, kremowa, szerokość 50 cm, wysokość 50 cm, głębokość 58 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
224
225
226
...
373
Załaduj więcej